• Producent: Panasonic
 • Kategoria: Telewizory LED
 • Przekątna ekranu: 49 "
 • Rozdzielczość: 4k - 3840 x 2160
 • Funkcje: DLNA, WiFi, Smart TV
 • Częstotliwość odświeżania: 1600 Hz
 • Złącza HDMI: 3
 • Złącza USB: 3
 • Szerokość: 109.5 cm
 • Standard Vesa: 200 x 200
 • Klasa energetyczna: A+
 • Tuner: DVB-T
Niesamowity obraz HDR i sprężysta kompozycja Switch Design
Telewizory z linii FX700 gwarantują niesamowity obraz HDR w rozdzielczości 4K i nowoczesny, a jednocześnie prosty w obsłudze, system inteligentnej telewizji. Wrażenia podczas oglądania wzbogaca także funkcja prostego udostępniania materiałów, a konstrukcja Switch Design pozwala zintegrować telewizor do wnętrza.
4K HDR
skrupulatne odwzorowanie realistycznych kolorów dzięki innowacyjnemu przetwarzaniu obrazu technika 4K HDR producenta Panasonic korzysta z całości naszej wiedzy profesjonalnej, żeby zapewnić przepiękny, realistyczny i wierny obraz.
znaczne spektrum barw
Absolutna precyzja odwzorowania szerokiego spektrum barw Dzięki specjalnej technologii Wide Colour Phosphor Technology pozwalającej wygenerować szersze spektrum kolorów specyfikacje standardu DCI są spełnione w ponad 90%. Telewizory z technologią Wide Colour Spectrum zapewniają bardziej subtelną, naturalnie stonowaną paletę odcieni, która w odróżnieniu od większości telewizorów LCD nadal wygląda autentycznie w każdej scenie.
Obsługa wielu formatów HDR z samoczynnym korektorem jasności
Obsługa wielu formatów HDR Telewizory producenta Panasonic obsługują mnóstwo formatów HDR, na przykład HDR10 i Hybrid Log Gamma. Żeby jeszcze bardziej poprawić obsługę HDR, marka Panasonic wprowadziła szereg oryginalnych funkcji, takich jak automatyczny korektor jasności, który dostosowuje materiał wideo do oświetlenia otoczenia.
Local Dimming
Naturalny obraz dzięki wysokiemu kontrastowi Połączenie regulacji podświetlenia i specjalnej technice przetwarzania sygnału zezwala na osiągnięcie genialnej jasności, a tym samym doskonałego kontrastu, na setkach podobszarów ekranu. Rozwiązania te wykorzystywane są również do precyzyjnego renderowania odcieni, co zezwala na tworzenie obrazu o nieszablonowej głębi.
Tryby Gra / Sport
Tryby Gra / Sport
Konfigurowana konstrukcja „Switch Design"
dostosowywana podstawa nadaje się do każdego wnętrza znaczna czy wąska? Dzięki dwóm wersjom jednej, dostosowywanej podstawy, możesz dzisiaj zmienić wygląd telewizora,zespoić go do aranżacji wnętrza albo rozmiaru stolika RTV.
towar
firma
Kod producenta
TX-49FX700E
EAN
5025232875504
dane podstawowe ekran Tuner
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T
DVB-T2
DVB-T2 HD
MPEG-2
MPEG-4
Funkcje
System operacyjny
Panasonic OS
HDR
Regulacja jasności
Regulacja podświetlenia
Tryb gra
Tryb kinowy
Tryb normalny
Tryb prawdziwe kino
Tryb sportowy
Tryb własny
Facebook
Gry
Hbb Tv
Netflix
oglądarka internetowa
TV Anywhere
VOD
You Tube
3GPP
AAC
AVI
H.264
H264/MPEG-4 AVC
HEVC
JPEG
M4v
MKV
MP3
MP4
MPEG1
MPEG2
MPEG4
PNG
SMI
SRT
SUB
TP
TS
TXT
VOB
VRO
WAV
WMA
WMA Pro
samoczynne wyłączenie
detektor światła
Gry
Obsługa napisów
Odtwarzacz audio
Odtwarzacz foto
Odtwarzacz video
Timer
TV Anywhere
zastosowane technologie
Tak
Dźwięk
Tryb gry
Tryb mowa
Tryb muzyka
Tryb charakterystyczny
Tryb użytkownika
technologiczne
Kreator aktualizacji oprogramowania
Kreator instalacji sieci
Kreator połączeń z urządzeniami
Kreator ustawień
Lista kanałów telewizyjnych
Złącza Fizyczne Wyposażenie
Baterie do pilota
przewód zasilający
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 003 532
22 295 37 27
Opis:
Kontakt:Kontakt telefonicznyInfolinia Panasonic PolskaGodziny pracyponiedziałek - piątek 9:00 - 17:00Numer kontaktowy:801 003 53222 295 37 27Jeżeli masa wadliwego produktu przekracza 10 kg, konsumenci, korzystając z uprawnień wynikających z niniejszej gwarancji i na jej zasadach, może zgłosić prośbę o odebranie produktu wskazując miejsce, w którym towar się znajduje. Po uzgodnieniu z Kupującym wadliwy produkt zostanieodebrany w godzinach pracy serwisu maksymalnie w ciągu 7 dni poczynając od pierwszego dnia roboczego następującego po dniu zgłoszenia. W przypadku naprawy towaru w miejscu używania, kupujący zobowiązany jest do zapewnienia miejsca i warunków do naprawy artykułu.https://www.panasonic.com/content/dam/Panasonic/pl/pl/static-page/e-Gwarancja%20Panasonic%20od%2025122014.pdf

Podobne produkty w kategorii Telewizory LED