Pendrive USB 2.0 Hama Rotate108071, 128 GB, 6 MB/s / 6 MB/s, czarny, 108071 Ocena produktu:

od 49,99 PLN

  • Producent: Hama
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 128 GB
  • Interfejs pamięci: 2.0
Oferty (2)
Opis produktu
Pendrive USB 2.0

Uwaga! opis tego artykułu pozostał przetłumaczony automatycznie. Jeśli możemy poprawić go dzięki Tobie, prosimy o kontakt pod adresem: conrad@conrad.pl albo w komentarzu FB (poniżej). Dziękujemy - Zespół Conrad.
128GB zespolić FlashPen - to dużo informacji na wynos. Niezależnie od tego, zdjęć, dokumentów i prezentacji - bo wszystko idzie na nim. A jeśli dane nie są już potrzebne, po prostu zlikwidować i pisać jeszcze raz. Dzięki zintegrowanej funkcji Vista ReadyBoost z FlashPen obsługuje na dodatek część zatrzasku. Tak więc, nie ma zapotrzebowania ingerencji w wewnętrzne funkcjonowanie komputera, gdy procesy ze względu na napięty pamięci są istotnie wolniejsze. Z klamrą obrotową port USB jest broniony przed plamami i zadrapaniami. Może być hak brelok do oczka w sprawie zamknięcia: Tak, pamięć USB może być przekształcony w chwilka pęku kluczy i za każdym razem ręką i gotowe.

informacje techniczne:
Głębokość towaru: 33 mm · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): USB 2.0 · Kolor: czarny · pojemność pamięci: 128 GB · szybkość przesyłu informacji (odczyt): 6 MB/s · prędkość przesyłu danych (zapis): 6 MB/s · Szerokość produktu: 14 mm · typ nośnika pamięci (klasyfikacja): Pendrive USB · Wysokość produktu: 6 mm

Podobne produkty w kategorii PenDrive