• Producent: Kingston
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 64 GB
  • Interfejs pamięci: 3.0

Prosta w obsłudze ochrona informacji osobistych.

Chroń swoje informacje osobiste dzięki pamięci Kingston® DataTraveler® Locker+ G3. Zezwala na zabezpieczenie paragonów, wyciągów bankowych i innych prywatnych dokumentów przy użyciu szyfrowania sprzętowego i ochrony hasłem, zapewniając podwójną warstwę zabezpieczeń informacji. Po 10 nieudanych próbach logowania pamięć jest blokowana i formatowana, dzięki czemu użytkownicy mogą posiadać pewność, iż ich informacje są bezpieczne choćby w przypadku zgubienia lub kradzieży pamięci.

Interfejs USB 3.0 ma dużą prędkość, która jest mniej więcej osiem razy wyższa w przypadku poprzedniej generacji, co pozwala szybciej zabezpieczać pliki.

Każdy może w prosty sposób skonfigurować pamięć DataTraveler Locker+ G3 i korzystać z niej, ponieważ nie jest wymagana instalacja żadnej aplikacji.

niezbędne oprogramowanie i zabezpieczenia są zaimplementowane. Pamięć działa w systemach Windows i na komputerach Mac, co pozwala uzyskać dostęp do plików na różnorodnych platformach bez konieczności instalowania programu na
każdym użytkowanym komputerze.

Wytrzymała metalowa obudowa chroni pamięć przed upadkami, uderzeniami i wstrząsami, a zaimplementowane kółko na klucze pozwala w wygodny sposób wziąć ze sobą informacje w każde miejsce. Nasadka jest mocowana z tyłu pamięci, przez co się nie zgubi.

atuty pamięci DataTraveler Locker+ G3 to pięcioletnia gwarancja, gratisowa pomoc technologiczna i legendarna niezawodność produktów firmy Kingston.EAN: 0740617218602
Gwarancja: 60 miesięcy
Kod dostawcy: DTLPG3/64GB
objętość pamięci flash: 64 GB
Interfejs: USB 3.0/USB 3.1 gen 1
szybkość odczytu: 135 MB/s
szybkość zapisu: 40 MB/s
Kolor: metaliczny
rozmiary: 60,56 mm x 18,6 mm x 9,75 mm
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows Server 2003

Podobne produkty w kategorii PenDrive