Pendrive 64gb 3.0 data travel micro duo marki Kingston

chwilowy brak towaru

  • Producent: Kingston
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 64 GB
  • Interfejs pamięci: 3.0
zwiększone możliwości przechowywania dla tabletów i smartfonów


Pamięci flash DataTraveler® microDuo marki Kingston dodatkową przestrzeń do przechowywania w postaci małego i komfortowego urządzenia do tabletów i smartfonów, które obsługują funkcję USB OTG (On-The-Go).standard USB OTG pozwala na bezpośrednie podłączenie urządzeń przenośnych do obsługiwanych maszyn USB.


Pamięci flash DataTraveler microDuo stosowanie portów microUSB stosowanych do ładowania sprzętów, jako portów powiększeń obsługujących do 64GB dodatkowej pamięci. DTDUO jest doskonałym sposobem na przechowywanie pokaźnych plików w trakcie podróży dzięki funkcji „podłącz i uruchom", która umożliwia podłączenie go do tabletów i smartfonów bez użyciaportu microSD i przy niższej cenie za każdy gigabajt w porównaniu z wykorzystaniem zastosowanego urządzenia do przechowywania w urządzeniu przenośnym.


w przypadku smartfonów i tabletów umożliwiających nagrywanie filmów HD oraz wykonywanie fotografii w pokaźnej rozdzielczości pamięć jest zużywana wyjątkowo szybko. Pamięci flash DTDUO umożliwiają transfer plików, fotografii, filmów itp. Bez konieczności podłączania do komputera. — do odciążania albo tworzenia kopii zapasowych. Wymiana plików między urządzeniami przenośnymi jest łatwiejsza w przypadku korzystania z funkcji chmury. Nie ma na dodatek konieczności podłączania kabla w celu transferu plików pomiędzy urządzeniem a komputerem.


Pamięci flash DT microDuo, przystępne w wersji ze złączem USB 2.0 lub USB 3.0, są lekkie, można je prosto wszędzie ze sobą zabrać, a ich wytworne wzornictwo uzupełnia każde urządzenie mobilne. Dzięki konstrukcji z suwakiem złącze USB jest chronione przed uszkodzeniami.


atuty pamięci flash DataTraveler microDuo to pięcioletnia gwarancja, darmowa pomoc techniczna i legendarna bezawaryjność produktów marki Kingston.®


DataTraveler microDuo 3.0

parametry standardowe

  • Dodatkowa pamięć do tabletów i smartfonów z obsługą USB OTG
  • szybki transfer plików zapasowych, fotografii i filmów do komputera z prędkością USB 3.0
  • Łatwe udostępnianie plików między urządzeniami przenośnymi bez konieczności użycia kabli lub sieci Wi-Fi
  • znikome wymiary dla zapewnienia mobilności


Kompatybilność z:

- Windows® 10
- Windows 8.1
- Windows 8
- Windows 7 (SP1)
- Windows Vista® (SP2)
- Mac OS X v.10.9.x albo nowszym
- Linux v.2.6.x albo nowszym
- Chrome OS™


objętość: 64GB

szybkość:
- odczyt 16 GB–70 MB/s, zapis 10 MB/s
- odczyt 32 GB–64 GB–70 MB/s, zapis 15 MB/s

Interfejs(y): USB 3.0, microUSB

wymiary: 27,63 mm x 16,46 mm x 8,56 mm

Temperatura pracy: od 0°C do 60°C

Temperatura przechowywania: od -20°C do 85°C

Podobne produkty w kategorii PenDrive