• Producent: Goodram
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 64 GB
  • Interfejs pamięci: 2.0

Uniwersalność i funkcjonalność to najważniejsze właściwości GOODRAM UTS2. Wytrzymała pokrywa z obrotową metalową osłoną nie tylko genialnie broni zapisane informacje, ale też gwarantuje brak trosk o zgubioną zatyczkę.

GOODRAM UTS2 w odróżnieniu od podobnych produktów dostępnych na rynku znamionuje się markowymi komponentami, a także wieczystą gwarancją. Obudowa GOODRAM UTS2 wytwarzana jest z trwałego tworzywa. Dzięki bogatej kolorystyce każdy model nabiera jednostkowego charakteru.

Dodatkowym atutem jest obrotowa metalowa osłona, która w dodatku chroni pamięć USB i nadaje jej specyficznego wyglądu. Konwencjonalna obudowa GOODRAM UTS2 powoduje, iż pendrive zdobywa uznanie wśród entuzjastów poręcznych rozwiązań.

Przemyślana budowa pamięci GOODRAM UTS2 powoduje, że pendrive ten prosto może być zamocowany do smyczy, co pozwoli na wykorzystywanie w każdym momencie. Obrotowy system zamykania USB i brak zatyczki pozwoli cieszyć się pamięcią nawet tym najszczególniej roztargnionym.

W GOODRAM UTS2 wykorzystywane są tylko najlepsze elementy, a w trakcie całego procesu produkcji pamięć przechodzi przez wieloetapowe testy i rygorystyczną kontrolę jakości. Dzięki temu UTS2, podobnie jak inne produkty producenta GOODRAM, objęty pozostał wieczystą gwarancją producenta.

Temperatura pracy: 0 do +70°C (zalecana). Temperatura przechowywania: -25 do +85°C (zalecana). Wilgotność pracy i przechowywania: 5 ~ 95% (zalecana). Funkcja ReadyBoost: Wspomagana. Kompatybilność z systemami operacyjnymi: MacOS 10.5.x i nowsze, Linux v.2.6.x i nowsze.

Waga bez opakowania: 15g.

Podobne produkty w kategorii PenDrive