PENDRIVE GOODRAM PICCOLO 8GB BLACK Retail 10 (5908267920626) Ocena produktu:

od 29,99 PLN

  • Producent: Goodram
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 8 GB
  • Interfejs pamięci: 2.0
Oferty (3)
Opis produktu
Pendrive mini USB Goodram Piccolo UPI2 8GB

nieduży i wytrzymały UPI2 spełni oczekiwania w wielu rozwiązaniach. Stylowy, miniaturowy nośnik może być bez przeszkód przenoszony np. W portfelu bądź przy kluczach, tym samym umożliwiając użytkownikowi stały dostęp do wszystkich niezbędnych danych – filmów, zdjęć czy ulubionej muzyki. Uniwersalna czerń albo biel miniaturowej pokrywy UPI2 w połączeniu z wyprofilowanym kształtem nośnika powoduje,choćby tak nieznaczna pamięć jest wyjątkowo ergonomiczna i komfortowa w użytkowaniu.znikomy rozmiar, pokaźna funkcjonalność
obudowa UPI2 ma około 2 cm, a mimo to, dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych technologii, pamięć jest w stanie pomieścić choćby 32 GB informacji. Minimalny wymiar pozwala na komfortowe przenoszenie danych i przechowywanie nośnika.

Ulubiona muzyka w samochodzie
Pendrive UPI2 jest nieprzeciętny do użytkowania w samochodowym radiu. Po włożeniu do portu USB UPI2 jest praktycznie niewidoczny: nie przeszkadza i nie trzeba go każdorazowo wydobywać z urządzenia. Niezwykle dobre właściwości pracy pamięci zadowolą choćby wymagających użytkowników.

trwałość dla aktywnych
W pamięci UPI2 zaimplementowano technikę COB (Chip on board) – krzemowe rdzenie układów pamięci i kontroler zostały zamontowane na wspólnym obwodzie drukowanym po czym cały układ został zalany specjalną żywicą. Dzięki temu, oprócz niewielkich rozmiarów i wagi, pamięć zyskała dopełniającą, ważną zaletę: jest wodo i wstrząsoodporna, zapewniając jeszcze pokaźniejszy komfort używania.

Podobne produkty w kategorii PenDrive