PenDrive GoodRAM 16GB Piccolo czarny

chwilowy brak towaru

  • Producent: Goodram
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 16 GB
  • miniaturowy wymiar
  • wygodna obudowa
  • idealny do radia samochodowego
  • wytrzymałość na wstrząsy dzięki technice COB
  • dostępne pojemności: 8, 16, 32 GB
  • wieczysta gwarancja

Niewiarygodnie śladowy, a zarazem wytrzymały GOODRAM UPI2 sprawdzi się w wielu rozwiązaniach. Wytworny, miniaturowy nośnik może być bez przeszkód przenoszony np. W portfelu bądź przy kluczach, tym samym umożliwiając użytkownikowi stały dostęp do wszystkich niezbędnych informacji – filmów, fotografii czy ulubionej muzyki. Uniwersalna czerń albo biel miniaturowej obudowy GOODRAM UPI2 w połączeniu z wyprofilowanym kształtem nośnika powoduje,choćby tak niewielka pamięć jest bardzo użyteczna i wygodna w stosowaniu.

parametry technologiczne

drobny rozmiar, spora funkcjonalność

pokrywa GOODRAM UPI2 ma około 2 cm, a mimo to, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, pamięć jest w stanie pomieścić choćby 32 GB danych! nieznaczny wymiar pozwala na komfortowe przenoszenie danych i przechowywanie nośnika. Przykładowo można go nosić przy kluczach lub na stałe wpiąć do laptopa czy nawet radia w samochodzie. Wyprofilowany kształt UPI2 sprawia,nawet niewielkich wymiarów pamięć USB jest ergonomiczna oraz użyteczna w użytkowaniu.


Ulubiona muzyka w Twoim samochodzie

GOODRAM UPI2 jest świetny do wykorzystywania w samochodowym radiu! Po włożeniu do portu USB GOODRAM UPI2 jest praktycznie niewidoczny: nie przeszkadza i nie trzeba go każdorazowo wydobywać z urządzenia. Wyjątkowo korzystne atrybuty pracy pamięci zadowolą nawet wymagających użytkowników.


odporność dla intensywnych

W pamięci GOODRAM UPI2 użyto technikę COB (Chip on board) – krzemowe rdzenie układów pamięci i kontroler zostały zamontowane na wspólnym obwodzie drukowanym po czym cały układ został zalany specjalną żywicą. Dzięki temu, oprócz niewielkich wymiarów i wagi, pamięć zyskała dodatkową, ważną zaletę: jest wodo i wstrząsoodporna, gwarantując jeszcze obszerniejszy komfort użytkowania.


zawsze przy Tobie

Przemyślana kompozycja pamięci GOODRAM UPI2 sprawi, że pendrive ten genialnie sprawdzi się jako breloczek do kluczy, a specjalnie wyprofilowane oczko pozwoli także na proste przymocowanie do smyczy. Możesz go także prosto przenosić w portfelu albo na stałe zamocować do radia samochodowego czy laptopa. Dzięki czemu szybko podzielisz się z bliskimi zdjęciami, ulubionymi filmami czy muzyką, a ważne dokumenty czy prezentacje możesz mieć zawsze przy sobie.


Wieczysta gwarancja

W GOODRAM UPI2 wykorzystywane są wyłącznie najkorzystniejsze elementy, a podczas całego procesu produkcji pamięć przechodzi przez wieloetapowe testy i rygorystyczną kontrolę jakości. Dzięki czemu UPI2, podobnie jak inne produkty producenta GOODRAM, objęty został wieczystą gwarancją producenta.

Podobne produkty w kategorii PenDrive