Pamięć USB SANDISK Cruzer Ultra 256 GB Ocena produktu:

od 168,30 PLN

oszczędzasz do 52%

  • Producent: SanDisk
  • Kategoria: PenDrive
  • Interfejs pamięci: 3.0
Oferty (3)
Opis produktu

Pamięć SanDisk Ultra® USB 3.0 pozwoli wykorzystać prędkość oferowaną poprzez technikę USB 3.0 i przenosić nagrania wideo, fotografie i inne pliki do 10 razy szybciej* w przypadku typowych pamięci USB 2.0.

Pamięć SanDisksprawia, iż przenoszenie, udostępnianie i tworzenie kopii zapasowych sporych plików jest jeszcze szybsze – dzisiaj przenoszenie pełnometrażowego filmu z laptopa na pamięć USB trwa wyraźnie poniżej minuty.Korzyści:Pełne wsparcie standardu USB 3.0 (kompatybilność z USB 2.0)Wysoka prędkość do 100 MB/s*Chowane złącze USB, uniemożliwia jego uszkodzeniomOprogramowanie SanDisk SecureAccess™ do ochrony plików5-letnia gwarancja producentaSzybsze przenoszenie plików dzięki wyższej szybkościPrędkość przesyłania plików pamięci SanDisk Ultra USB 3.0 wynosząca do 100 MB/s** skraca czas wymogi na przenoszenie plików z pamięci na komputer.

Ta pamięć, wspierająca standard USB 3.0, zezwala na przenoszenie obfitych plików do dziesięciu razy szybciej w sytuacji standardowych pamięci USB 2.0.Wysoka objętość do przechowywania obfitych plikówPamięć USB 3.0 SanDisk Ultra, przystępna w wersji o objętości 256 GB, proponuje pojemność potrzebną, żeby zapisać wszystkie ulubione pliki multimedialne i ważne dokumenty, w tym zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, pliki mp3, filmy, prezentacje i pliki graficzne.elegancka i kompaktowaCzarna, kształtna obudowa powoduje, iż pamięć SanDisk Ultra USB 3.0 jest wykwintna co funkcjonalna.

Ta kompaktowa, podręczna pamięć proste przenoszenie w kieszeni lub torebce.Oprogramowanie SanDisk SecureAccess™ do ochrony plików**Pamięci SanDisk Ultra USB 3.0 sprzedawane są wraz z załączonym oprogramowaniem SecureAccess, umożliwiającym utworzenie na nich prywatnego folderu bronionego hasłem.

Pliki bronione są przed niepowołanym dostępem za pomocą 128-bitowego szyfrowania AES, nawet podczas udostępniania.GwarancjaPamięć USB 3.0 SanDisk Ultra objęta jest pięcioletnią gwarancją.* szybkość odczytu do 100 MB/s.

32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB: szybkość zapisu na pamięci do 10 razy wyższa w sytuacji charakterystycznych pamięci USB 2.0 (4 MB/s). 16 GB: Do 5 razy wyższa szybkość zapisu w przypadku zwykłych pamięci USB 2.0 (4 MB/s).

Wymagany port USB 3.0. W oparciu o testy wewnętrzne; sprawność może zależeć od urządzenia głównego.** Ochrona hasłem wykorzystuje 128-bitowe szyfrowanie AES, wspierane przez Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8 i Mac OS X 10.6+ (dla Mac OS wymagane jest ściągnięcie oprogramowania.

Podobne produkty w kategorii PenDrive