Goodram twister 16gb usb 2.0 (niebieski) (5908267920770) Ocena produktu:

od 14,85 PLN

oszczędzasz do 26%

  • Producent: Goodram
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 16 GB
  • Interfejs pamięci: 2.0
Oferty (4)
Opis produktu

Uniwersalność i funkcjonalność to najważniejsze parametry GOODRAM UTS2. Wytrzymała pokrywa z obrotową metalową osłoną nie tylko wyśmienicie chroni zapisane informacje, ale też zagwarantuje brak trosk o zgubioną zatyczkę.

GOODRAM UTS2 w odróżnieniu od podobnych artykułów przystępnych na rynku znamionuje się markowymi komponentami, a także wieczystą gwarancją. Pokrywa GOODRAM UTS2 stworzona jest z trwałego tworzywa. Dzięki bogatej kolorystyce każdy model nabiera indywidualnego charakteru.

Dodatkowym atutem jest obrotowa metalowa osłona, która w dodatku chroni pamięć USB i nadaje jej specyficznego wyglądu. Konwencjonalna pokrywa GOODRAM UTS2 powoduje, że pendrive zdobywa podziw wśród sympatyków poręcznych rozwiązań.

Przemyślana budowa pamięci GOODRAM UTS2 powoduje, że pendrive ten łatwo może być zamocowany do smyczy, co pozwoli na użytkowanie w każdym momencie. Obrotowy system zamykania USB i brak zatyczki pozwoli radować się pamięcią nawet tym najszczególniej roztargnionym.

W GOODRAM UTS2 stosowane są tylko najkorzystniejsze elementy, a w trakcie całego procesu produkcji pamięć przechodzi poprzez wieloetapowe testy i rygorystyczną kontrolę jakości. Dzięki temu UTS2, podobnie jak inne produkty producenta GOODRAM, objęty został wieczystą gwarancją producenta.

Temperatura pracy: 0 do +70°C (zalecana). Temperatura przechowywania: -25 do +85°C (zalecana). Wilgotność pracy i przechowywania: 5 ~ 95% (zalecana). Funkcja ReadyBoost: Wspomagana. Kompatybilność z systemami operacyjnymi: MacOS 10.5.x i nowsze, Linux v.2.6.x i nowsze.

Interfejs: USB 2.0 kompatybilny wstecz z USB 1.1. Waga bez opakowania: 15g.

Podobne produkty w kategorii PenDrive