Adata uv230 64gb usb2.0 niebieski Ocena produktu:

od 41,00 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: ADATA
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 64 GB
  • Interfejs pamięci: 2.0
Oferty (2)
Opis produktu

Ta oferta dotyczy pojemności 64 GB.

UV230 posiada wysuwane złącze USB, które płynnie można wysunąć z obudowy po naciśnięciu kciukiem. Nowy wzór bez zatyczki usuwa problem z zagubionymi elementami. Urządzenie gwarantuje różne obszerności od 8GB do 64GB, dzięki czemu można szybciej udostępniać i przechowywać więcej informacji. Jest dostępne w czterech kombinacjach kolorystycznych: biało-szarej, czarno-niebieskiej, granatowo-niebieskiej i różowo-turkusowej, co pozwoli Ci wyrazić Twój fason. Jest przystępne w dwóch wersjach kolorystycznych — czarnej i niebieskiej — dzięki którym lepiej wyrazisz swój indywidualny styl.

błyskawicznie wysuwane złącze bez zatyczki

Złącze USB jest ukryte w obudowie i w pełni bronione, bez konieczności zamykania zatyczką. Proste przesunięcie kciukiem do przodu sprawia, że jest gotowe do użycia, a ruch w przeciwnym kierunku ukrywa złącze w przypadku przechowywania albo podróży.

szeroka pojemność

Urządzenie UV230 jest dostępne w wersjach od 16 GB do 64 GB. UV230 oferowany jest w zakresie objętości od 8GB do 64GB. Użytkownik może wybrać pojemność, której potrzebuje do przechowywania tysięcy dokumentów, fotografii, piosenek i filmów - ułatwia to codzienne życie i pracę.

Prosty wzór z uchwytem na smycz.

Dla powiększenia bezpieczeństwa i personalizacji, UV230 gromadzi uchwyt do mocowania smyczy albo dowolnego breloka do kluczy.

Prawie uniwersalna kompatybilność.

Wymienianie listy urządzeń, do których można podłączyć UV230 zajęłoby wieczność. Komputery PC, tablety, smart TV, systemy samochodowe, konsole do gier, systemy rozrywki domowej i niemało więcej.

Podobne produkty w kategorii PenDrive