• Producent: ADATA
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 32 GB
  • Interfejs pamięci: 2.0

Ta oferta dotyczy objętości 32 GB.

UV230 posiada wysuwane złącze USB, które płynnie można wysunąć z pokrywy po naciśnięciu kciukiem. Nowy wzór bez zatyczki likwiduje problem z zagubionymi elementami. Urządzenie zagwarantuje najróżniejsze obszerności od 8GB do 64GB, dzięki temu można szybciej udostępniać i przechowywać więcej danych. Jest dostępne w czterech kombinacjach kolorystycznych: biało-szarej, czarno-niebieskiej, granatowo-niebieskiej i różowo-turkusowej, co pozwoli Ci wyrazić Twój fason. Jest dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych — czarnej i niebieskiej — dzięki którym lepiej wyrazisz swój jednostkowy styl.

prędko wysuwane złącze bez zatyczki

Złącze USB jest ukryte w obudowie i w pełni bronione, bez konieczności zamykania zatyczką. Proste przesunięcie kciukiem do przodu powoduje, że jest gotowe do wykorzystania, a ruch w przeciwnym kierunku ukrywa złącze w przypadku przechowywania lub podróży.

szeroka pojemność

Urządzenie UV230 jest przystępne w wersjach od 16 GB do 64 GB. UV230 oferowany jest w zakresie obszerności od 8GB do 64GB. Użytkownik może wybrać objętość, której potrzebuje do przechowywania tysięcy dokumentów, zdjęć, piosenek i filmów - ułatwia to codzienne życie i pracę.

Prosty wzór z uchwytem na smycz.

Dla rozszerzenia bezpieczeństwa i personalizacji, UV230 mieści uchwyt do mocowania smyczy albo dowolnego breloka do kluczy.

Prawie uniwersalna kompatybilność.

Wymienianie listy sprzętów, do których można podłączyć UV230 zajęłoby wieczność. Komputery PC, tablety, smart TV, systemy samochodowe, konsole do gier, systemy rozrywki domowej i mnóstwo więcej.

Podobne produkty w kategorii PenDrive