• Producent: ADATA
  • Kategoria: PenDrive
  • Pojemność: 32 GB
  • Interfejs pamięci: 2.0

UV220 posiada wysuwane złącze USB, które płynnie można wysunąć z pokrywy po naciśnięciu kciukiem. Nowy wzór bez zatyczki eliminuje problem z zagubionymi elementami. Urządzenie zapewnia różnorodne objętości od 8GB do 64GB, dzięki temu można szybciej udostępniać i przechowywać więcej informacji. Jest dostępne w czterech kompilacjach kolorystycznych: biało-szarej, czarno-niebieskiej, granatowo-niebieskiej i różowo-turkusowej, co pozwoli Ci wyrazić Twój fason.

Ta oferta dotyczy obszerności 32 GB.

momentalnie wysuwane złącze bez zatyczki

Złącze USB jest ukryte w obudowie i w pełni bronione, bez konieczności zamykania zatyczką. Proste przesunięcie kciukiem do przodu powoduje, iż jest gotowe do użycia, a ruch w przeciwnym kierunku ukrywa złącze w przypadku przechowywania lub podróży.

Twój wybór, Twój styl

UV220 jest przystępny w 4 unikalnych wersjach kolorystycznych: biało-szarej, czarno-niebieskiej, granatowo-niebieskiej i różowo-turkusowej. Wybierz swoją ulubioną kompozycję i pokaż swój fason!

najróżniejsza pojemność

UV220 oferowany jest w zakresie pojemności od 8GB do 64GB. Użytkownik może wybrać objętość, której potrzebuje do przechowywania tysięcy dokumentów, fotografii, piosenek i filmów - upraszcza to codzienne życie i pracę.

Ta oferta dotyczy pojemności 32 GB.

Prosty wzór z uchwytem na smycz.

Dla rozszerzenia bezpieczeństwa i personalizacji, UV220 posiada uchwyt do mocowania smyczy lub dowolnego breloka do kluczy.

Prawie uniwersalna kompatybilność.

Wymienianie listy sprzętów, do których można podłączyć UV220 zajęłoby wieczność. Komputery PC, tablety, smart TV, systemy samochodowe, konsole do gier, systemy rozrywki domowej i mnóstwo więcej.

Podobne produkty w kategorii PenDrive