Sharp SJ-F1526E0I Ocena produktu:

od 5399,00 PLN

oszczędzasz do 2%

  • Producent: Sharp
  • Kategoria: Lodówki
  • Wysokość: 185 cm
  • Głębokość: 85 cm
  • Klasa energetyczna: A+
  • Pojemność chłodziarki netto: 362 l
  • Pojemność zamrażarki netto: 164 l
  • Poziom hałasu: 45 dB
  • Roczne zużycie energii: 459 kWh/rok
Oferty (2)
Opis produktu
System Advanced Cooling

Dzięki inteligentnemu układowi sterowania temperaturą, a także zaawansowanemu systemowi rozprowadzania powietrza w środku chłodziarki, przechowywana żywność nie wysycha tak szybko. Już nigdy nie wyszukasz obeschniętych i pozbawionych chrupkości warzyw w swej lodówce.

AntiFingerprint

Kuchnia powinna zawsze wyglądać czysto i schludnie. Nasze rozwiązanie pomaga zapobiec powstawaniu odcisków palców na powierzchni drzwi chłodziarki.

Zabezpieczenie przed dziećmi

Już Nie musisz obawiać się, że mali spryciarze zmienią ustawienia Twojej chłodziarki. Stosowne zabezpieczenie pozwala obsługiwać panel sterowania tylko tym, którzy naprawdę się na tym znają.

Tryb Cool Drink Freezer

Docenisz tę funkcję w chwili, gdy będziesz potrzebować naprawdę momentalnie zimną butelkę jakiegoś napoju.

Pojemnik na świeże produkty

Wszyscy chcemy, aby owoce i warzywa zachowywały świeżość i chrupkość jak najdłużej. Możesz posiadać pewność, że w tym pojemniku znajdą się w optymalnych warunkach.

Alarm otwartych drzwi

Jeśli drzwi chłodziarki pozostają zbyt długo otwarte, sygnał dźwiękowy przypomni Ci o tym, broniąc Twoje rachunki i przechowywaną żywność.

Tryb Eco

Sharp szanuje Twoje rachunki: przy niewielkim zużyciu energii przechowywana żywność pozostaje zawsze świeża. Właśnie tak działa tryb Eco.

Tryb wakacyjny

Gdy wyjeżdżasz na urlop, Twoja chłodziarka także może odpocząć. Tryb wakacyjny pozwala ograniczyć zużycie prądu przy ustawieniu temperatury w komorze chłodziarki na 10 poziomów.

Oświetlenie wnętrza LED

Oślepiające światło nikomu nie sprawia przyjemności, lecz dzięki finezyjnemu oświetleniu LED żywność jest podświetlona subtelnie a zarazem istotnie, więc luźno odnajdziesz swoją ulubioną przekąskę choćby w środku nocy.

System No Frost Airflow

chroniąc wnętrze chłodziarki przed nadmierną wilgocią, ten system pozwala utrzymać żywność w czystości i świeżości.

technologia NutriFresh

Zapomnij o momentalnie wysychających warzywach i owocach. Technika NutriFresh wykorzystuje system chłodzenia do stworzenia optymalnych warunków do przechowywania świeżej żywności, która zachowuje wszelkie wartości odżywcze.

OdourNeutral

Nikt nie lubi, gdy przykre zapachy przechodzą z chłodziarki do zamrażarki, dlatego to rozwiązanie pozwala tego uniknąć. Twoje ulubione lody już nie przejdą aromatem sera.

Opti Fresh

Warzywa powinny być świeże, chrupiące i pełne wartości odżywczych. Wyłącznie właściwa regulacja wilgotności pozwoli przechować je w stosownych warunkach na dłużej.

Ostrzeżenie przy usterce

Chłodziarka zawsze zatroszczy się o Twoje bezpieczeństwo, zawiadamiając Cię, jeśli nastąpiła przerwa w zasilaniu, co mogło doprowadzić do zepsucia się przechowywanej żywności.

Wygaszacz ekranu

Gdy nie ma potrzeby wprowadzania lub sprawdzania ustawień chłodziarki, ten imponujący ekran włączy wygaszacz, do czasu, aż nie będzie znowu potrzebny.

Samozamykający się pojemnik na świeże produkty

Nie obawiaj się, że coś się przegrzeje. Możesz mieć pewność, że Twoje produkty pozostają schłodzone, nawet jeśli Tobie jest gorąco.

Super Cool

W chłodziarce musi być chłodno, lecz dzięki Sharp można to osiągnąć superszybko. Wtedy jest naprawdę Super Cool.

Super Freeze

Gdy życie nabiera tempa, nie musisz tracić zbyt czasu na chłodzenie swoich potraw. Dzięki funkcji Super Freeze schłodzisz ciepłą potrawę w ciągu kilku krótkich chwil, a nie długich godzin.

ekran dotykowy

Wszystkie ustawienia przystępne za dotknięciem palca - w odpowiednim miejscu. W ten sposób dokonasz wszelkich niezbędnych ustawień.

wyjątkowa stylistyka

Twoja kuchnia powinna być stylowa, ale dzięki niepowtarzalnemu designowi Twoja chłodziarka nie tylko chłodzi, lecz też obezwładnia wyglądem.

ZeroDegreeZone

buduje adekwatne warunki do przechowywania świeżego mięsa i ryb przez dłuższy czas.

artykuł
producent
Kod producenta
SJ-F1526E0IEU
EAN
4974019860046
dane podstawowe
srebrny
French Door
Funkcje
Elektroniczne
Alarm otwartych drzwi
wyświetlacz LCD
Zużycie energii objętość Chłodziarka
Pojemnik na owoce i warzywa
Chłodziarka - zastosowane technologie
Zamrażarka techniczne
Dotykowy panel sterowania
Zabezpieczenie przed dziećmi
wymiary
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Gwarancja wewnętrzna

Podobne produkty w kategorii Lodówki