Samsung RF62HERS

chwilowy brak towaru

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Lodówki
 • Kolor: srebrny
 • Wysokość: 177 cm
 • Szerokość: 60 cm
 • Głębokość: 77 cm
 • Klasa energetyczna: A++
 • Pojemność chłodziarki netto: 452 l
 • Pojemność zamrażarki netto: 110 l
 • Ilość agregatów: 1
 • Poziom hałasu: 41 dB
 • Sterowanie: mechaniczne

Lodówka na duża skalę

- Gdy projektujesz fason życia, urzeczywistniasz swoją wyobraźnię
- Stylowe rozwiązanie z dwudzielnymi drzwiami i szufladą

Możesz samodzielnie decydować, w jakim otoczeniu chcesz żyć. A wszystkie twoje wybory pokazują, kim jesteś. Dlaczego więc kuchnia nie miałaby odzwierciedlać twojego indywidualnego stylu? Nie ograniczaj się do wypełniania przestrzeni. Dzięki lodówce z dwudzielnymi drzwiami i dolną szufladą piękno zagości w każdym miejscu.

Najwyższa jakość przechowywanej żywności dzięki Twin Cooling™
teraz Samsung daje do dyspozycji technikę chłodzenia przystępną w lodówkach o pięciokrotnie wyższej cenie. Wbudowany system Twin Cooling™ zagwarantuje nawiew do każdej komory niezależnie. Powietrze w zamrażarce jest suche, a w lodówce wilgotne, dzięki temu żywność zachowuje doskonałą jakość. Jest to technika dostępna w mistrzowskich lodówkach, ale my zastosowaliśmy ją we wszystkich lodówkach producenta Samsung, ponieważ wiemy, jak ważne jest to, co znajduje się we wnętrzu. Prawidłowy pomysł, ulepszone życie.

Świeżość z systemem TWIN Cooling™
zastrzeżona technika TWIN Cooling™ korzysta z dwóch niezależnych parowników obsługiwanych przez jedną sprężarkę, aby dostarczyć stosowną liczba powietrza chłodzącego oddzielnie do przedziałów chłodziarki i zamrażarki. Dzięki czemu zakupiona żywność dłużej pozostaje tak świeża, jak w dniu zakupu. Dzisiaj będziesz z przyjemnością zajadać kolejne przysmaki z lodówki.

Dokonaj niemożliwego
Samsung dokonuje rzeczy niemożliwych w lodówce z dwudzielnymi drzwiami i dolną szufladą. Prawie niewyobrażalne w chłodziarkach – korzysta z zastrzeżonego systemu TWIN Cooling™, gwarantującego dłuższe utrzymywanie w świeżości nawet najmocniej wrażliwej żywności. Teraz możesz korzystać z luksusu lodówki multi door. Stylowa lodówka z nowym rozwiązaniem w zakresie dostępu doda uroku twojej kuchni.

komfortowy uchwyt do nieskomplikowanego otwierania lodówki
Otwieranie lodówki stało się prostsze dzięki nowemu uchwytowi Easy Handle. Wystarczy unieść i pociągnąć uchwyt, by otworzyć drzwi bez użycia siły. Dzisiaj możesz otworzyć lodówkę, posiadając nadal w ręce torbę z zakupami i bez konieczności odchylania się do tyłu.


Pozostałe atrybuty

atrybuty chłodzenia
System chłodzenia Twin Cooling™
No Frost Tak
Multi Flow Tak

właściwości chłodziarki
SzufladaRegulator wilgotności Tak
PółkiLiczba półek 3
liczba półek ze szkła hartowanego 3
Półki zatrzymujące płyny Nie
Składane półki Nie
Pojemniki na drzwiachLiczba pojemników na drzwiach 6
Komora na nabiał Tak
Przechowywanie obfitych butelek w drzwiach Tak

właściwości zamrażarki
Kostkarka Tak
SzufladaLiczba szuflad 2
Oświetlenie LED

Podobne produkty w kategorii Lodówki