Samsung RB37J506MSA Ocena produktu:

od 2199,00 PLN

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Lodówki
  • Klasa energetyczna: A+++
Oferty (5)
Opis produktu

space max Technolo­gie design 10 lat gwarancji rzut technologiczny w opakowaniu podsumowa­nie Warto wiedzieć wybrane parametry All Around Cooling Chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Wydmuchiwane jest poprzez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki.

Pełny No Frost™ technika eliminuje tworzenie się szronu i lodu wewnątrz lodówki, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i zachowuje więcej wartości odżywczych. Space Max Cieńsze niżeli w tradycyjnej lodówce ścianki.

powiększona pojemność wewnętrzna, przy zachowaniu tych samych wymiarów zewnętrznych. Power Freeze Dzięki funkcji Power Freeze można ekspresowo zamrozić produkty. Nieduża temperatura w zamrażarce będzie utrzymywała się przez 50 godzin.

Silnik Digital Inverter Silnik jest cichy i oszczędny. Słuszna praca kompresora pozwala zniżyć opłaty za prąd, a żywotność lodówki jest widocznie wydłużona. Szuflada Fresh Zone zapewnia warunki do przechowywania mięsa i ryb.

Produkty zachowują świeżość i smak. Innowacyjne i ponadczasowe wzornictwo Lodówka Samsung Space Max to innowacyjna, a zarazem prosta i ascetyczna budowa pasująca niemal do każdego wnętrza. Odporność i łatwość w utrzymaniu czystości, powoduje, że jest ona nie tylko atrakcyjnym dodatkiem do Twojej kuchni, ale także funkcjonalnym i szczególnie dobrze zaprojektowanym urządzeniem.

Jej wykorzystywanie jest jeszcze bardziej wygodne dzięki delikatnemu oświetleniu, które także wyróżnia charakter lodówki i nadaje jej unikalnego stylu. Podchwyty. Komfortowe otwieranie Otwieranie drzwi za pomocą podchwytów jest bardziej funkcjonalne niżeli przy typowych rączkach.

Uchwyty tego typu są „ukryte" w drzwiach co sprawia, iż lodówka wygląda estetycznie i nie ma obaw, iż mogą się one poluzować albo złamać jak uchwyty charakterystyczne. Szkło hartowane. Wytrzymałe półki W lodówce wykorzystano półki z hartowanego szkła.

Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na duże obciążenia, wytrzymałe na zarysowania i łatwo jest je wyczyścić. W razie zapotrzebowania i dla pokaźniejszej wygody półki można wyjąć i ekspresowo umyć pod bieżącą wodą.

Oświetlenie LED. Jasne wnętrze lodówki Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje równocześnie więcej światła klasyczne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza liczba energii, co przekłada się na niższe rachunki.

Licowane drzwi. Rozszerzony zakres otwarcia W lodówce Samsung RB37J506MSA rozszerzył się zakres otwarcia drzwi, który ułatwia ich otwieranie. Nawet gdy lodówka stoi bezpośrednio przy ścianie. Obszerniejsza objętość, dzięki cieńszym ściankom lodówki technologia Space Max, umożliwiła pogłębienie i poszerzenie przestrzeni użytkowej chłodziarko-zamrażarki.

unikatowy i wysoce wydajny system izolacji sprawił, iż ścianki urządzenia stały się cieńsze i wewnątrz do dyspozycji mamy pokaźniejszą pojemność. W tak zaprojektowanej lodówce zmieścisz więc...

Podobne produkty w kategorii Lodówki