Gorenje NRK6192M Ocena produktu:

od 1799,00 PLN

oszczędzasz do 22%

  • Producent: Gorenje
  • Kategoria: Lodówki
  • Szerokość: 60 cm
  • Głębokość: 64 cm
  • Klasa energetyczna: A++
  • Pojemność chłodziarki netto: 222 l
  • Pojemność zamrażarki netto: 85 l
  • Ilość agregatów: 1
  • Poziom hałasu: 42 dB
Oferty (15)
Opis produktu

Chłodziarko - zamrażarka wolnostojąca

Prawdziwy Inox Wszyschstronne atuty stali rdzoodpornej

Wszystkie lodówki IonGeneration wyróżniają się estetyką. Są stworzone z prawdziwej stali rdzoodpornej i pokryte specjalną powłoką TouchFree dla estetycznego i wolnego od śladów dotyku wyglądu. Stal nierdzewna zapewnia trwałość, która wydłuża stosowanie sprzętu, czyniąc go równocześnie przychylnym dla środowiska.

technika IonAir Naturalny mikroklimat w chłodziarce

W zamkniętym środowisku, jakim jest chłodziarka, żywność narażona jest na działanie bakterii i wirusów. Produkty żywnościowe najdłużej zachowują swe cenne właściwości, gdy temperatura w chłodziarce jest stała i oscyluje wokół 0°C. Zaawansowana technika IonAir, wykorzystana w nowych chłodziarkach Gorenje, generuje znakomity mikroklimat wykorzystując naturalny proces jonizacji. W wyniku jonizacji powstaje ozon, który będąc naturalnym pogromcą bakterii, pleśni i nieprzyjemnych woni pomaga zachować świeżość produktów żywnościowych. Proces jonizacji niszczy do 95% destrukcyjnych mikroorganizmów i eliminuje niechciane zapachy wydzielane poprzez niektóre produkty, np. Cebulę. Nowoczesna technologia IonAir formuje w chłodziarce mikroklimat wspaniały jednocześnie dla warzyw przyniesionych prosto z ogrodu, jak i sera pleśniowego, jaj, tortów czy sałatki z pomidorów.

Niesamowita kompilacja dwóch systemów chłodzenia: IonAir i MultiFlow 360°

dynamiczny system chłodzenia MultiFlow 360° zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, a w połączeniu z technologią IonAir zwiększa efektywność chłodzenia i ponadto ulepsza mikroklimat w środku chłodziarki. Podczas gdy system Multiflow dba o korzystny nawiew i dystrybucję powietrza, IonAir uwalnia ujemne jony o właściwościach oczyszczających powietrze i w ten sposób zapewnia we wnętrzu chłodziarki czyste i nasycone tlenem powietrze. Podczas procesu jonizacji generuje się dodatkowo wilgoć, która uniemożliwia intensywnemu przesuszaniu powietrza.

AdaptTech Lodówka dostosowana do twoich potrzeb

Ten inteligentny system pozostał zaprojektowany, żeby zachować adekwatną temperaturę lodówki, niezależnie od tego, ile razy otwierasz jej drzwi. Kiedy zaglądasz do środka, temperatura w środku gwałtownie się wznosi przez co jedzenie jest narażone na szok cieplny – wtedy jedzenie szybciej się psuje. Chłodziarka z funkcją AdaptTech stale weryfikuje i analizuje sposób w jaki ją używasz. Stąd urządzenie jest w stanie przewidzieć kiedy otworzysz drzwi lodówki – wtedy urządzenie ogranicza temperaturę o 1 lub 2 °C. Dzięki czemu temperatura wewnątrz urządzenia jest stała, a jedzenie pozostaje świeże i pełne wartości odżywczych.

Szuflada CrispZone - dbająca chrupkość i wilgotność artykułów. Świeże jak prosto z ogrodu.

Szuflada CrispZone jest jednym z największych pojemników do przechowywania owoców i warzyw dostępnych na rynku. Niska temperatura, a także możliwość regulacji wilgotności wydłuża świeżość Twoich artykułów.

Szuflada FreshZone długofalowa ochrona świeżości artykułów

Szuflada FreshZone znajduje się na samym dole chłodziarki i jest to równocześnie najzimniejsze miejsce w chłodziarce. Specjalny wentylator utrzymuje temperaturę w szufladzie na poziomie około 3°C. Produkty żywnościowe przechowywane w szufladzie zachowują świeżość, aromat i naturalnychoćby dwukrotnie dłużej przede wszystkim.

Szuflada XXL SpaceBox Szuflada w zamrażarce z przeznaczeniem na spore produkty

Ta największa szuflada zamrażarki perfekcyjnie pasuje do przechowywania sporych przedmiotów, takich jak indyk, kilka pizzy, a nawet ciasta.

Pojemnik MultiBox 3 w 1 Wielofunkcyjne, praktyczne pudełko

MultiBox 3 w 1 to stanowczo funkcjonalny, wielofunkcyjny pojemnik. Można w nim przechowywać produkty o dynamicznym zapachu, takie jak pleśniowe sery, kiełbasy czy czosnek. Hermetyczne zamknięcie uniemożliwia rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych woni we wnętrzu chłodziarki. Specjalnie wyprofilowana silikonowa pokrywka może służyć do przechowywania jajek bądź do przygotowania lodu w zamrażarce.

artykuł
producent
Kod producenta
NRK6192MX
EAN
3838942050541
informacje podstawowe
Inox
Energia objętość Chłodziarka
4
Szklane
Uchwyt na butelki
Komora niskich temperatur
Tak
Zamrażarka techniczne
No Frost
Tak - chłodziarka
Tak - zamrażarka
wykorzystane technologie
Uchwyt zewnętrzny
Funkcje
Elektroniczne
Alarm otwartych drzwi
ekran
rozmiary
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta

Podobne produkty w kategorii Lodówki