Gorenje NRK6192M Ocena produktu:

od 1736,14 PLN

oszczędzasz do 24%

  • Producent: Gorenje
  • Kategoria: Lodówki
  • Szerokość: 60 cm
  • Głębokość: 64 cm
  • Klasa energetyczna: A++
  • Pojemność chłodziarki netto: 222 l
  • Pojemność zamrażarki netto: 85 l
  • Ilość agregatów: 1
  • Poziom hałasu: 42 dB
Oferty (17)
Opis produktu

Chłodziarko - zamrażarka wolnostojąca

Prawdziwy Inox Wszyschstronne atuty stali rdzoodpornej

Wszystkie lodówki IonGeneration wyróżniają się estetyką. Są stworzone z prawdziwej stali rdzoodpornej i pokryte specjalną powłoką TouchFree dla estetycznego i wolnego od śladów dotyku wyglądu. Stal nierdzewna zapewnia trwałość, która wydłuża stosowanie sprzętu, czyniąc go równocześnie przychylnym dla środowiska.

technika IonAir Naturalny mikroklimat w chłodziarce

W zamkniętym środowisku, jakim jest chłodziarka, żywność narażona jest na działanie bakterii i wirusów. Produkty żywnościowe najdłużej zachowują swe cenne właściwości, gdy temperatura w chłodziarce jest stała i oscyluje wokół 0°C. Zaawansowana technika IonAir, zastosowana w nowych chłodziarkach Gorenje, generuje znakomity mikroklimat wykorzystując naturalny proces jonizacji. W wyniku jonizacji powstaje ozon, który będąc naturalnym pogromcą bakterii, pleśni i nieprzyjemnych woni pomaga zachować świeżość produktów żywnościowych. Proces jonizacji niszczy do 95% szkodliwych mikroorganizmów i likwiduje niepożądane zapachy wydzielane poprzez niektóre produkty, np. Cebulę. Nowoczesna technologia IonAir buduje w chłodziarce mikroklimat doskonały jednocześnie dla warzyw przyniesionych prosto z ogrodu, jak i sera pleśniowego, jaj, tortów czy sałatki z pomidorów.

Niesamowita kombinacja dwóch systemów chłodzenia: IonAir i MultiFlow 360°

Aktywny system chłodzenia MultiFlow 360° zagwarantuje korzystną cyrkulację powietrza, a w połączeniu z technologią IonAir zwiększa sprawność chłodzenia i w dodatku ulepsza mikroklimat we wnętrzu chłodziarki. W trakcie gdy system Multiflow dba o korzystny nawiew i dystrybucję powietrza, IonAir uwalnia ujemne jony o właściwościach oczyszczających powietrze i w ten sposób zapewnia w środku chłodziarki czyste i nasycone tlenem powietrze. W trakcie procesu jonizacji buduje się w dodatku wilgoć, która zapobiega intensywnemu przesuszaniu powietrza.

AdaptTech Lodówka przypasowana do twoich potrzeb

Ten inteligentny system został zaprojektowany, by zachować adekwatną temperaturę lodówki, niezależnie od tego, ile razy otwierasz jej drzwi. Kiedy zaglądasz do środka, temperatura we wnętrzu gwałtownie się podciąga przez co jedzenie jest narażone na szok termiczny – wtedy jedzenie szybciej się psuje. Chłodziarka z funkcją AdaptTech stale weryfikuje i analizuje sposób w jaki ją używasz. Stąd urządzenie jest w stanie przewidzieć kiedy otworzysz drzwi lodówki – wtedy urządzenie zniża temperaturę o 1 lub 2 °C. Dzięki temu temperatura we wnętrzu urządzenia jest stała, a jedzenie pozostaje świeże i pełne wartości odżywczych.

Szuflada CrispZone - dbająca chrupkość i wilgotność produktów. Świeże jak prosto z ogrodu.

Szuflada CrispZone jest jednym z największych pojemników do przechowywania owoców i warzyw przystępnych na rynku. Niska temperatura, a także możliwość regulacji wilgotności wydłuża świeżość Twoich produktów.

Szuflada FreshZone długofalowa ochrona świeżości produktów

Szuflada FreshZone znajduje się na samym dole chłodziarki i jest to jednocześnie najzimniejsze miejsce w chłodziarce. Specjalny wentylator utrzymuje temperaturę w szufladzie na poziomie około 3°C. Produkty żywnościowe przechowywane w szufladzie zachowują świeżość, aromat i naturalnychoćby dwukrotnie dłużej przede wszystkim.

Szuflada XXL SpaceBox Szuflada w zamrażarce z przeznaczeniem na obfite produkty

Ta największa szuflada zamrażarki perfekcyjnie nadaje się do przechowywania wielkich przedmiotów, takich jak indyk, kilka pizzy, a choćby ciasta.

Pojemnik MultiBox 3 w 1 Wielofunkcyjne, funkcjonalne pudełko

MultiBox 3 w 1 to wyjątkowo ergonomiczny, wielofunkcyjny pojemnik. Można w nim przechowywać produkty o intensywnym zapachu, takie jak pleśniowe sery, kiełbasy czy czosnek. Hermetyczne zamknięcie uniemożliwia rozprzestrzenianiu się nieprzyjemnych woni wewnątrz chłodziarki. Specjalnie wyprofilowana silikonowa pokrywka może służyć do przechowywania jajek bądź do przygotowania lodu w zamrażarce.

produkt
firma
Kod producenta
NRK6192MX
EAN
3838942050541
dane podstawowe
Inox
Energia pojemność Chłodziarka
4
Szklane
Uchwyt na butelki
Komora niskich temperatur
Tak
Zamrażarka technologiczne
No Frost
Tak - chłodziarka
Tak - zamrażarka
zaimplementowane technologie
Uchwyt zewnętrzny
Funkcje
Elektroniczne
Alarm otwartych drzwi
ekran
rozmiary
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 002 350
Opis:
Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem urządzeń do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyznaczonego poprzez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z dokumentem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja

Podobne produkty w kategorii Lodówki