Bosch KGV36KL32 Ocena produktu:

od 1693,80 PLN

 • Producent: Bosch
 • Kategoria: Lodówki
 • Kolor: srebrny
 • Wysokość: 186 cm
 • Szerokość: 60 cm
 • Głębokość: 65 cm
 • Klasa energetyczna: A++
 • Pojemność chłodziarki netto: 213 l
 • Pojemność zamrażarki netto: 94 l
 • Zdolność zamrażania: 7 kg/24h
 • Ilość agregatów: 1
 • Poziom hałasu: 39 dB
 • Sterowanie: elektroniczne
 • Obustronny montaż drzwi: tak
 • Roczne zużycie energii: 226 kWh/rok
Oferty (2)
Opis produktu

Największe mocne strony:

samoczynne Odszranianie

Część chłodnicza urządzenia odszrania się samoczynnie w regularnych odstępach czasu. Powstająca przy tym wilgoć zostaje odprowadzona na zewnątrz chłodziarki a następnie wyparowuje.

BigBox

BigBox to szuflada o rozszerzonej obszerności, która pozwoli na przechowywanie w zamrażarce produktów o obfitych gabarytach (np. Całego indyka). Więcej miejsca, to pokaźniejsza swoboda dla Ciebie.

CrisperBox

Nie musisz już obawiać się wysuszenia przechowywanych w lodówce warzyw i owoców. Starczy włożyć je do specjalnej szuflady z regulacją wilgotności, a świeżość produktów zostanie zachowana na dłużej.

Elektroniczna regulacja temperatury

Elektroniczny system sterowania wydajnie i skrupulatnie regulowanie panującej wewnątrz urządzenia temperatury. Uzyskanie optymalnych warunków do przechowywania żywności jeszcze nigdy nie było tak proste.

Kalendarz przechowywania żywności

Dzięki umieszczeniu w środku urządzenia prostych i czytelnych piktogramów, demonstrujących artykuły spożywcze i zalecany czas ich przechowywania pomaga w adekwatny i bezpieczny sposób przechowywać żywość,

LowFrost

Oszczędź sobie uzupełniającego obowiązku dzięki systemowi LowFrost. Technologia ta ogranicza w pokaźnym stopniu osiadanie szronu w zamrażarce, dzięki czemu rozmrażanie jest konieczne tylko sporadycznie. W dodatku ogranicza się zużycie energii elektrycznej oraz ryzyko zepsucia produktów.

Możliwość przełożenia drzwi

Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika - dzięki możliwości zmiany kierunku otwierania drzwi (dokładny opis zawarty jest w instrukcji) można przystosować je do własnych wymagań.

Oświetlenie LED

charakteryzuje się wysoką bezusterkowością, niskim zużyciem energii elektrycznej, komfortowym dla oczu światłem oraz wyjątkowo atrakcyjnym wyglądem, wyróżniającym progresywny wygląd urządzenia.

Stelaż na butelki

komfortowy i szykowny stelaż, umożliwiający bezpieczne przechowywanie butelek przy niewielkim wykorzystaniu miejsca. prosty i szybki dostęp do ulubionych napojów.

Supercicha

nowoczesna lodówka powinna działać bez informowania o tym uciążliwym hałasem. Wykorzystanie innowacyjnych technicznie tworzyw i optymalizacja funkcjonowania wszelkich systemów urządzenia pozwoliły na znaczącą redukcję hałasu, dzięki czemu z powodzeniem można umieścić ją w otwartej kuchni.

Supermrożenie

pozwala na zminimalizowanie potencjalnie krzywdzącego wpływu, jaki na zamrożone już produkty wywiera załadowanie pokaźnej ilości świeżej żywności. Dzięki zaplanowanej z wyprzedzeniem mobilizacji rezerw zimna w systemie chłodniczym nawet pokaźne partie mrożone są błyskawicznie i precyzyjnie, a po osiągnięciu zaplanowanej temperatury urządzenie samoczynnie przełącza się na normalny tryb działania.

artykuł
marka
Kod producenta
KGV 36KL32
EAN
4242002820637
informacje podstawowe
Inox
Energia objętość Chłodziarka
4 szklane
3 balkoniki na drzwiach
Pojemnik na jajka
Stelaż na butelki
Komora niskich temperatur
Nie
Zamrażarka technologiczne Funkcje
Elektroniczne
rozmiary
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
niezawodna opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte zwiększoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.

Podobne produkty w kategorii Lodówki