Bosch KGN39LB35 Ocena produktu:

od 3498,00 PLN

oszczędzasz do 5%

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Lodówki
  • Szerokość: 60 cm
  • Głębokość: 66 cm
  • Klasa energetyczna: A++
  • Pojemność chłodziarki netto: 279 l
  • Pojemność zamrażarki netto: 87 l
  • Ilość agregatów: 1
  • Poziom hałasu: 39 dB
Oferty (2)
Opis produktu

Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca KGN39LB35. Chłodziarko-zamrażarka NoFrost z komorą VitaFresh plus: zachowa witaminy i świeżość towarów dłużej świeże. VitaFresh plus: zachowa świeże produkty żywnościowe dwukrotnie dłużej świeże, ryby i mięso dzięki szczególnie obniżonej temperaturze, a owoce i warzywa dzięki regulacji wilgotności EasyAccess Tray: wygodny dostęp do komór VitaFresh.

Po wyjęciu pojemników można zastosować całą powierzchnię. Oświetlenie premium LED: rozjaśnia i równomiernie oświetla wnętrze zarówno z boku jak i z góry bez potrzeby podmiany. Perfect Fit: swoboda postawienia urządzenia bezpośrednio przy ścianie bocznej lub mebli.

SuperCooling. W przypadku aktywacji funkcji SuperCooling świeżo zakupione produkty są schładzane pokaźnie szybciej. Jednocześnie uniemożliwia ona podciąganiu temperatury żywności, która pozostała już schłodzona.

Temperaturę można obniżyć maksymalnie do 2°C — a wszystko to za dotknięciem jednego przycisku. Aby zapobiec nadmiernemu zużyciu energii, funkcja ta wyłącza się samoczynnie po upływie około 6 godzin. Oświetlenie LED.

wykorzystanie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarki zapewniająca równomierne rozłożenie światła w jej wnętrzu, bez oślepiania. Oświetlenie LED zużywa mniej prądu od zwykłych żarówek i pozostaje sprawne poprzez cały okres eksploatacji urządzenia.

MultiAirflow. System MultiAirflow ze wspomaganiem wentylatorów wywołuje subtelny, równomierny ruch zimnego powietrza na wszystkich poziomach w obszarze schładzania i zamrażania. Minimalizuje to wahania temperatury i skraca czas chłodzenia — dzięki temu Twoja żywność zachowa świeżość na dłużej.

NoFrost. W modelach z funkcją NoFrost wilgoć obecna w powietrzu zbiera się na środkowym parowniku lamelowym zamiast posiadać się w środku urządzenia lub na produktach. Ten agregat chłodniczy, który usuwa ciepło z obszaru zamrażania, okresowo ulega samoczynnemu rozmrażaniu.

Powstałe wówczas skropliny są usuwane na zewnątrz urządzenia i odparowywane ze specjalnego zbiornika dzięki ciepłu sprężarki. Zmniejsza to poziom wilgotności we wnętrzu urządzenia, ograniczając powstawanie lodu niemal do zera.

dzięki temu nie musisz się już martwić rozmrażaniem. SuperFreezing. Funkcja SuperFreezing broni zamrożone produkty przed rozmrożeniem po włożeniu nowych towarów do zamrażarki; powoduje też,świeże produkty są zamrażane szybciej.

Urządzenia z funkcją samoczynnego zamrażania przywracają normalny tryb pracy po osiągnięciu odpowiedniej temperatury. Zapobiega to marnowaniu energii. AirfreshFilter. Rozwiązanie airfreshFilter z technologią antiBacteria dynamicznie neutralizuje aromaty w środku lodówki i wychwytuje bakterie.

Nieprzyjemne substancje pochodzące z żywności o dynamicznym zapachu są absorbowane, a powietrze pozostaje czyste i świeże — bez konieczności podmiany filtra przez cały okres eksploatacji urządzenia.

Podobne produkty w kategorii Lodówki