Bosch KGN39KL35

chwilowy brak towaru

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Lodówki
  • Kolor: srebrny
  • Klasa energetyczna: A++

FreshSense: nadzwyczajne warunki przechowywania. Dzięki trafnym warunkom przechowywania żywność zachowuje genialną konsystencję — na przykład lody nie będą już zbyt twarde ani zbyt miękkie. Stała temperatura wewnątrz chłodziarki ma decydujące znaczenie dla zachowania świeżości i smaku produktów.

Czujniki FreshSense stale kontrolują lub regulują temperaturę na zewnątrz i wewnątrz chłodziarki i zamrażarki. W konsekwencji temperatura wewnątrz chłodziarki jest utrzymywana na stałym poziomie, niezależnie od temperatury zewnętrznej.

Lodówka, która wie, jak utrzymać odpowiednią temperaturę. Aktywacja funkcji SuperCooling przed zrobieniem zakupów ograniczy temperaturę na krótki czas, by świeże produkty mogły być przechowywane w odpowiedniej temperaturze.

Temperatura obnizona jest przy pomocy jednego przycisku (najniżej do 2°C). Temperatura samoczynnie wróci do poprzednich ustawień po ok 6 godzinach. System MultiAirflow: równomierne rozprowadzanie powietrza to świeżość na dłużej.

System MultiAirflow ze wspomaganiem wentylatorów wywołuje delikatny, równomierny ruch zimnego powietrza na wszystkich poziomach w obszarze schładzania i zamrażania. Minimalizuje to wahania temperatury i skraca czas chłodzenia — dzięki czemu Twoja żywność zachowa świeżość na dłużej.

Dwa oddzielne obiegi chłodzenia to obszerniejsza wygoda i oszczędność energii. Urządzenia zaopatrzone w oddzielne obiegi chłodzenia pozwalają na niezależne sterowanie komorą chłodzenia i zamrażania. Proste w użyciu elektroniczne komponenty obsługi zezwalają na indywidualną regulację temperatury.

Nigdy więcej rozmrażania lodówki. Ręczne rozmrażanie lodówki może być niezwykle uciążliwe i czasochłonne. Dzięki naszym nowym lodówkom z funkcją NoFrost można na korzystne skreślić tę czynność ze swej listy zadań.

W przeciwieństwie do klasycznych urządzeń, w lodówce NoFrost odczyty wilgotności powietrza są stale rejestrowane w centralnym agregacie chłodniczym, który automatycznie się rozmraża. Powstałe skropliny są po prostu odprowadzane na zewnątrz lodówki, gdzie następuje ich odparowanie.

W ten sposób funkcja NoFrost nie tylko stale uniemożliwia powstawaniu lodu,likwiduje także potrzebę ręcznego rozmrażania. Oszczędność i ekologia Klasa sprawności energetycznej A++: zużycie energii o 25% niższe niżeli dla sprzętów klasy A+.

Chłodziarko-zamrażarki o klasie sprawności energetycznej A++ zużywają o 25% mniej energii niż urządzenia klasy A+ o porównywalnym wymiarze i wyposażeniu.

Podobne produkty w kategorii Lodówki