Beko RCNA366E30Z Ocena produktu:

od 1799,00 PLN

  • Producent: Beko
  • Kategoria: Lodówki
  • Klasa energetyczna: A++
Oferty (2)
Opis produktu

W celu przedłużenia świeżości owoców i warzyw, Beko zaprojektowało nową komorę lodówki o nazwie Everfresh+. Dzięki precyzyjnej regulacji wilgotności powietrza, wpadającego przez specjalne kanały do jej środka, świeżość zgromadzonych w niej warzyw i owoców przedłuży się nawet do 30 dni.

technika NeoFrost nie tylko likwiduje powstawanie lodu na żywności i w środku urządzenia, co oznacza, iż rozmrażanie nie jest już potrzebne. To także dwa (albo trzy - w lodówkach rodzaju side-by-side) niezależne parowniki i wentylatory w jednym urządzeniu.

Światło o lekko niebieskim zabarwieniu gwarantuje ciągłość cyklu fotosyntezy w świeżych owocach i warzywach. Dzięki temu produkty nie tylko zachowują świeżość,choćby rozszerzają swoje walory odżywcze.

Oświetlenie LED jest bardziej energooszczędne i daje bardziej naturalne światło w kontraście do zwykłego oświetlenia. To kolejny krok do przodu w celu bardziej naturalnych działań. Koniec z nieestetycznymi szparami!

Dzięki licującym się drzwiom w lodówkach Beko, nasze urządzenia możesz ustawić gdziekolwiek chcesz, nie przejmując się tym, czy bez wątpienia dasz radę je otworzyć.

Podobne produkty w kategorii Lodówki