Amica FK3556.4 Ocena produktu:

od 1649,99 PLN

oszczędzasz do 45%

  • Producent: Amica
  • Kategoria: Lodówki
Oferty (25)
Opis produktu

FreshOn Twoje produkty świeże jeszcze dłużej? dzisiaj to osiągalne ze specjalnym filtrem FreshOn! Zamknięte w lodówce owoce i warzywa kreujeją gaz etylenowy tzw. Hormon starzenia, który nie posiadając dokąd uciec sprawia, że produkty ekspresowo tracą świeżość.

Dzięki zaimplementowaniu filtra FreshON pozbywasz się szkodliwego gazu z lodówki, jedzenie nie psuje się a Ty możesz delektować się smakiem i świeżością każdego dnia! FreshZone Chcesz, aby mięso i ryby zachowały świeżość na dłużej? Przechowuj je w pojemniku FreshZone!

Temperatura w jego środku wynosi 0-3⁰C, dlatego jest to świetne miejsce do przechowywania produktów wymagających szczególnych warunków – właśnie takich jak mięso i ryby. Dłużej zachowują smak, zapach i wartości odżywcze!

Ograniczasz ryzyko marnowania jedzenia i oszczędzasz czas, bo zakupy możesz dzisiaj robić rzadziej! AirFlow Nie wiesz, na której półce są najkorzystniejsze warunki do przechowywania Twoich produktów? dzisiaj… na wszystkich!

System AirFlow poprzez utrzymanie stałej cyrkulacji powietrza w lodówce zapewni Ci jednolitą temperaturę w całej objętości komory chłodziarki. Unikniesz przymrażania produktów przy tylnej ścianie. W takich warunkach produkty są dłużej świeże, a Ty… oszczędzasz!

Total NoFrost uwielbiasz rozmrażać lodówkę? Jeśli nie, już nigdy nie będziesz musiał tego robić! technika Total NoFrost zapewnia stałą kontrolę poziomu wilgotności jednocześnie w chłodziarce jak i zamrażarce, co oznacza brak szronu wewnątrz.

A brak szronu to brak zapotrzebowania rozmrażania! ale NoFrost toobszerniejsza higiena i dłuższa świeżość Twoich produktów, bo stała temperatura w całej lodówce ogranicza do minimum ryzyko rozwoju bakterii. Nie musisz nic robić, a wygodnie oszczędzasz!

Klasa energetyczna A++ Nie uwielbiasz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, że lodówka pracuje przez cały rok – 24 godziny na dobę – a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie.

Lodówka z klasą A++ zużywa aż o 21% energii mniej niż urządzenie z klasą A+! A ograniczając pobór prądu, troszczysz się także o środowisko. Ekonomia i ekologia w jednym! SensorControl uwielbiasz sprzęty, które są nie tylko wytworne,w głównej mierze praktyczne? Właśnie dla Ciebie Amica wyposażyła swoje lodówki w Sterowanie sensorowe!

intuicyjny i łatwy w obsłudze panel sterujący z czujnikami dotyku ułatwia staranne sterowanie temperaturą. Prosto możesz nastawić niezależną temperaturę dla chłodziarki i zamrażarki, a także komfortowo korzystać z innych dodatkowych funkcji.

fason i ergonomia, idealne połączenie! Funkcja Eco Nie chcesz przepłacać za zużywaną energię? Wykorzystaj Funkcję Eco! Ta automatycznie ustawi temperaturę w chłodziarce na 4°C, a w zamrażarce na -18°C – to adekwatne warunki dla chłodzenia i zamrażania przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii.

Oszczędzasz, a przy okazji troszczysz się o środowisko. Funkcja Wakacje Wyjeżdżasz na dłuże...

Podobne produkty w kategorii Lodówki