Amica FK2515.4 Ocena produktu:

od 999,00 PLN

oszczędzasz do 29%

  • Producent: Amica
  • Kategoria: Lodówki
  • Klasa energetyczna: A++
Oferty (10)
Opis produktu

Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca Amica FK2515.4UT z technologią FrostControl Przedłużona świeżość z FreshOn i możliwość regulacji półek i balkoników dzięki FlexiSpace Przedłużona świeżość z FreshOn i możliwość regulacji półek i balkoników dzięki FlexiSpace zobacz, co możesz zyskać, wybierając lodówkę Amica FK2515.4UT OSZCZĘDNOŚĆ FrostControl Rozmrażanie urządzenia stanie się przystępne i szybkie.

ŚWIEŻOŚĆ FreshOn Maksymalizacja trwałości świeżej żywności. KOMFORT Półki z hartowanego szkła (SafetyGlass) Odkryj wygodę, jaką zapewnią Ci półki z hartowanego szkła. FUNKCJONALNOŚĆ Cicha praca Urządzenie emituje istotnie zredukowaną ilość dźwięków.

01 02 03 04 01 02 03 04 01 automatyczne odszranianie chłodziarki zapobiega osadzaniu się szronu oraz konieczności opróżniania całej zawartości lodówki. 02 Podstawka na jajka poręczna i komfortowa podstawka na jajka zagwarantuje ich bezpieczne przechowywanie!

03 przezroczyste wyposażenie Szlachetny wygląd akcentuje przejrzyste, wyszukane wykończenie wyposażenia lodówki. 04 Pojemne szuflady zamrażalnika Przechowuj i zamrażaj produkty w tych wygodnych, pojemnych szufladach!

01 Kolor: biały Biały odcień lodówki to klasyka, która nigdy się nie nudzi. 02 Uniwersalne drzwi Montaż drzwi po dowolnej stronie lodówki daje Ci pełną swobodę przy aranżacji Twojej wymarzonej kuchni! 03 Zintegrowany uchwyt wygodny i wysmakowany, czyli wszystko czego Ci trzeba!

04 Cicha praca Maksymalna wydajność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki. Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. 01 automatyczne odszranianie chłodziarki uniemożliwia osadzaniu się szronu, a także konieczności opróżniania całej zawartości lodówki.

02 Podstawka na jajka ergonomiczna i komfortowa podstawka na jajka zapewnia ich bezpieczne przechowywanie! 03 krystaliczne wyposażenie Szlachetny wygląd wyróżnia transparentne, stylowe wykończenie wyposażenia lodówki.

04 Pojemne szuflady zamrażalnika Przechowuj i zamrażaj produkty w tych komfortowych, pojemnych szufladach! 01 Kolor: biały Biały odcień lodówki to klasyka, która nigdy się nie nudzi. 02 Uniwersalne drzwi Montaż drzwi po dowolnej stronie lodówki daje Ci pełną swobodę przy aranżacji Twojej wymarzonej kuchni!

03 Zintegrowany uchwyt komfortowy i wysmakowany, czyli wszystko czego Ci potrzeba! 04 Cicha praca Maksymalna skuteczność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki. FrostControl Zyskaj dodatkową przestrzeń na Twoje produkty Dzięki tej inteligentnej technice rozmrażanie urządzenia jest pokaźnie bardziej wygodne.

Lód nie osadza się między szufladami, co wyraźnie usprawnia czyszczenie urządzenia i przyspiesza cały cykl. Jest to możliwe za sprawą inaczej usytuowanego parownika, co stwarza również więcej przestrzeni w środku komory.

FreshOn Podaruj swym bliskim owoce i warzywa każdego dnia Zdarza się, że masz ochotę na ulubiony owoc, a gdy sięgasz po ni...

Podobne produkty w kategorii Lodówki