• Producent: AUDIOTRAK
  • Kategoria: Karty muzyczne

Ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem z portu USB
Karta dźwiękowa Audiotrak Prodigy Cube została wykonana w oparciu o autorskie rozwiązania gwarantujące przetwarzanie sygnału cyfrowego do wysokiej jakości dźwięku analogowego. Na ten znakomity system audio składają się: silny wzmacniacz słuchawkowy mający podwójne wyjście, co zezwala na użycie słuchawek zarówno z wtykiem normalnym jak i mini bez zastosowania przejściówki, analogowe porty RCA przy użyciu najlepszych kondensatorów, a także wyjścia cyfrowe, w których zastosowano wysokiej klasy elementy. Wzmacniacz słuchawkowy jest odpowiednio odseparowany, żeby uniknąć interferencji z wyjściem audio.

Konwerter marki Wolfson w połączeniu z chipsetem TENOR
Urządzenie zostało zbudowane w oparciu o wysokiej jakości DAC marki Wolfson WM8776. Za obsługę złącza USB odpowiada chipset producenta TENOR umożliwiający uzyskanie dźwięku klasy 24bit/96kHz. Urządzenie jest zasilane bezpośrednio ze złącza USB i nie wymaga instalacji sterowników.

Najwyższej jakości kondensatory firmy Sam Young
Stabilność i jakość dźwięku zapewniona jest przez zastosowanie najwyższej jakości kondensatorów: Sam Young z serii AHS w sytuacji większości kondensatorów elektrolitycznych, Sam Young LL o niskiej upływności na sprzęganiu wyjścia i Sam Young Low-ESR o niskiej impedancji w zasilaniu OPAMPa. Najwyższej jakości dźwięk został osiągnięty też dzięki wysokiej jakości kondensatorom WIMA w filtrze LPF (Low-Pass-Filter)

użycie wymiennego wzmacniacza operacyjnego LME 496860 od National Semiconductor umożliwiło uzyskanie wysokiej jakości dźwięku Hi-Fi. Wymienność OPAMPa zezwala na dobranie dźwięku do własnego gustu muzycznego.

Wysoka jakość rozmów internetowych i przesyłania dźwięku
Dzięki zastosowaniu bezstratnego rejestrowania dźwięku jakość rozmów poprzez Skype, a także broadcasting przez takie programy jak Winamp nabiera nowego, udoskonalonego wymiaru.

Pokrętło głośności od ALPS
zrównoważona regulacja głośności zachowująca balans między kanałami stereo dzięki zastosowaniu wysokiej jakości analogowego potencjometru dostarczonego przez ALPS, światowej klasy producenta.

Podobne produkty w kategorii Karty muzyczne