Creative Słuchawki sound blasterx h5 tournament edition czarny darmowy transport

chwilowy brak towaru

  • Producent: Creative
  • Kategoria: Karty muzyczne

profesjonalny analogowy zestaw słuchawkowy CLEARER, LOUDER, HARDER, BETTER! Każdy element zestawu słuchawkowego Sound BlasterX H5 zaprojektowano z myślą o jak największym komforcie. Przy budowie tego zestawu słuchawkowego zastosowano wzmocniony metalowy pałąk i aluminiową budowę.

komplet słuchawkowy Sound BlasterX H5 ma konstrukcję sprawdzoną pod względem ergonomii, gwarantującą wygodę w trakcie długich sesji grania i odporność na uszkodzenia podczas aktywnej zabawy. Użyteczna kompozycja gwarantująca unikatowy komfort zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H5 jest wykonany do grania poprzez sporo godzin.

świetne połączenie miękkiego w dotyku plastiku, gąbki z pamięcią kształtu i miękkiej skóry ekologicznej jest wyśmienitym uzupełnieniem metalowych części konstrukcji — dzięki temu pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H5 jest szczególnie wygodny i ergonomiczny, a Ty możesz skupić się na grze poprzez cały dzień, nawet jeśli używasz okularów.

Umiejętne użycie fizyki i inżynierii mechanicznej powoduje,sprężysty i jednoczęściowy pałąk ze umocnionej stali układa się wokół głowy z słusznym uciskiem i starannym dostosowaniem, gwarantując komfort, bez ograniczania stabilności i wytrzymałości.

Lekkość przede wszystkim Dzięki konstrukcji ze stali i aluminium zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H5 posiada lekką budowę, pozwalając na luźne używanie i nietrudne przenoszenie, a równocześnie na tyle trwały, żeby zapewnić wytrzymałość na uszkodzenia podczas codziennej eksploatacji.

energiczne efekty dźwiękowe dla zaawansowanych graczy Usłysz dźwięk jakiego oczekujesz w grach. Pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H5 jest wyposażony w duże i wydajne przetworniki FullSpectrum o średnicy 50 mm i pełnym paśmie przenoszenia dzięki którym jakość dźwięku jest zdumiewająca.

atrybuty o wielkości 118 dB/mW powodują, iż poziom dźwięku zestawu słuchawkowego Sound BasterX H5 należy do najgłośniejszych w tej klasie sprzętów. Doświadcz drżenia walających na kolana wybuchów, a także grzechotania karabinów maszynowych jak nigdy wcześniej.

Dynamiczna charakterystyka dźwięku komplet słuchawkowy Sound BlasterX H5 od początku eksploatacji charakteryzuje się aktywnym dźwiękiem3. Dobraliśmy ustawienia tak, żeby żadna częstotliwość dźwięku nie dominowała nad innymi.

W ten sposób uzyskaliśmy mocny i naturalny dźwięk o obszerniejszej wyrazistości i precyzji, którego charakterystyka spodoba się graczom. Słyszysz tylko swój głos Odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów, filtruje dźwięk otoczenia, dlatego Twój głos jest pokaźny choćby w otoczeniu o znacznym natężeniu hałasu.

Gdy nie grasz, możesz odłączyć mikrofon i korzystać z kompaktowych słuchawek, z których muzyka będzie brzmieć idealnie także w drodze. Komfortowa obsługa pilotem Korzystając z pilota na kablu, możesz prosto i wygodnie sterować odtwarzaniem muzyki, poziomem głośności i połączeniami głosowymi!

wygodna obsługa pilotem Korzystając z pilota na kablu, możesz prosto i wygodnie sterować odtwarzaniem muzyki, poziomem głośności i połączeniami głosowymi! Połączenie bez problemów zestaw słuchawkowy Sound BlasterX H5 proponuje różne możliwości połączeń, co pozwala na grę na wielu urządzeniach.

4-pinowy kabel 3,5 mm może być użytkowany ze wszystkimi urządzeniami przenośnymi, jak np.: iPhone i iPad, a także najnowszymi konsolami2 do gier, na przykład PlayStation® 4. W komplecie przystępny jest rozdzielacz rodzaju Y o długości 1,2 m (zgodny ze starszymi kablami 3-pinowymi) — jedną końcówkę należy podłączyć do wejścia mikrofonu, a drugą do wyjścia audio.

Lepsza jakość dźwięku z zastosowaniem oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite Niezależnie od tego,pakiet słuchawkowy Sound BlasterX H5 zagwarantuje rewelacyjną jakość dźwięku, ponadto wykorzystaliśmy doświadczenie, jakie mamy w produkcji nieprzeciętnych algorytmów, żeby uzyskać brzmienie wykraczające poza ograniczenia konstrukcyjne, stosując zoptymalizowane ulepszenia pod kątem gier.

dostępne dla systemu Windows® oprogramowanie Sound BlasterX Acoustic Engine Lite1 mieści gotowe profile audio dopasowane do ustawień dźwięku popularnych aktualnie gier. Po włączeniu profilu rozgrywka staje się jeszcze bardziej emocjonująca.

Poczynając od świstu przelatujących kult w ulubionej przez Ciebie grze FPS do przerażającego ryku trola w grze przygodowej dźwięki są szczególnie realistyczne, dzięki naszym profesjonalnym ulepszeniom! 1.

W celu aktywacji programu Sound BlasterX Lite wymagane są: rejestracja (należy podać poprawny adres e-mail), pobranie oprogramowania, zaakceptowanie licencji i połączenie internetowe. 2. Wymagany adapter zestawu słuchawkowego stereo dla konsoli Xbox One.

3. Dodatkowe możliwości dopasowania przystępne w oprogramowaniu Sound BlasterX Acoustic Engine Lite.

Podobne produkty w kategorii Karty muzyczne