Roccat juke 7.1 Ocena produktu:

od 75,00 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Roccat
  • Kategoria: Karty muzyczne
Oferty (4)
Opis produktu

ROCCAT® Juke – Stereofoniczna karta dźwiękowa USB z wynikiem wirtualnego dźwięku 7.1 i adapterem do zestawu słuchawkowego ROCCAT® Juke z wynikiem wirtualnego dźwięku 7.1 oraz stereofoniczną kartą dźwiękową USB z adapterem dla zestawów słuchawkowych to zestaw, który wyniesie Twoje wrażenia dźwiękowe w grach na zupełnie nowy poziom.

Juke zagwarantuje najwyższą jakość wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 i może współpracować z wieloma modelami pakietów słuchawkowych stereo dla graczy przystępnych aktualnie na rynku. DŹWIĘK wykonanY DO GIER Imponująca technika wirtualnego dźwięku 7.1 potrafi tchnąć nowe życie w zwykły słuchawkowy zestaw stereo i zapewnić wierne środowisko brzmienia przestrzennego, w którym usłyszysz wszystko: od kliknięcia przeładowanego naboju po szelest trawy.

Zlokalizujesz i usuniesz wroga, zanim zdąży kiwnąć palcem. RozszerzONA KOMPATYBILNOŚĆ Juke nie tylko gwarantuje unikatową jakość dźwięku, lecz stanowi też rozwiązanie wysoce kompatybilne z innymi urządzeniami.

Produkty konkurencji oferują dźwięk przestrzenny tylko w połączeniu z innymi urządzeniami tej samej producenta, my tymczasem obraliśmy inny kierunek. Juke potrafi fantastycznie współpracować z prawie każdym zestawem stereofonicznym dla graczy – starczy go podłączyć, zainstalować sterownik i można rozpoczynać grę.

KOMPLETNY komplet OPROGRAMOWANIA Wielofunkcyjne oprogramowanie dołączone do Juke usprawnia pracę karty dźwiękowej i pozwala oddzielnie dobrać parametry każdego z głośników systemu 7.1, co z pewnością ucieszy drobiazgowych audiofilów.

Oprogramowanie potrzebuje mało pamięci, a pomaga zasadniczo podnieść jakość dźwięku i dostosować ustawienia korektora,rewelacyjnie spełniały kryteria użytkownika.

Podobne produkty w kategorii Karty muzyczne