• Producent: Unitek
  • Kategoria: Karty muzyczne

Karta dźwiękowa UNITEK Y-247A Unitek Y-247A karta dźwiękowa na USB to świetne rozwiązanie problemu braku portu słuchawkowego i mikrofonowego w coraz cieńszych ultrabookach. Znakomicie zastąpi nam w dodatku oryginalną kartę dźwiękową notebooka, która uległa uszkodzeniu.

Podłączamy ją do portu USB i... GRA bo jest Plug & Play Warto zwrócić uwagę na prezencję. To porządnie wytwarzany aluminiowy adapter o niezwykle niewielkich wymiarach. Świetnie nadaje się do większości wypasionych notebooków.

Porty są na tyle od siebie odległe,bezproblemowo podłączymy tam każde słuchawki. Najważniejsze jednak to nie jak karta wygląda ale jak GRA. W Y-247A wykorzystano najnowszy chipset C-Media. Jakość dźwięku znakomita.

Częstotliwość próbkowania to 196 kHz. Stosunek sygnału do szumu to optymalnie 83.1 dB dla wejścia mikrofonowego oraz 93.7 dB dla wyjścia słuchawkowego. Ważne szczegóły: -chipset: C-MEDIA-CM108B, -materiał obudowy: aluminium, -USB 2.0, kompatybilna z USB audio transmission revision 2.0, -wejscia: 1 x mikrofon, 1 x głośniki/słuchawki, -częstotliwość próbkowania DAC: 192 kHz 16/24 bit, -częstotliwość próbkowania ADC: 96 kHz 16bit, -stosunek sygnału do szumu dla wyjscia słuchawkowego: 93,7 dB, -stosunek sygnału do szumu dla wejścia mikrofonowego: 83,1 dB, -kompatybilna z I2S/PCM/TDM, -Plug & Play, nie wymaga instalacji sterowników, -współpracuje z systemami: Win XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64); Linux, Mac OS....

Podobne produkty w kategorii Karty muzyczne