• Producent: Creative
  • Kategoria: Karty muzyczne

Największy, najodważniejszy, najbardziej progresywny Sound Blaster w historii
Sound Blaster X7 to najnowocześniejszy system dla profesjonalnych graczy i audiofilów. Ten szczególnie funkcjonalny system o wysokiej rozdzielczości dźwięku (HRA) służy jako zewnętrzny konwerter USB DAC i konkretny wzmacniacz audio z technologią Bluetooth o niskiej latencji i funkcją dekodowania sygnału Dolby Digital.

Warto znamionować się z tłumu
Z przyjemnością ogłaszamy, że Sound Blaster X7 otrzymał dwie bardzo prestiżowe nagrody CES Innovations Awards 2015 - w kategoriach „komponenty i akcesoria domowych systemów audio/wideo", a także „Sprzęt i podzespoły komputerowe".
W ten sposób dołączył do niewiele znaczącej grupy produktów, którym przyznano to wyróżnienie, otrzymując wysokie noty we wszelkich ocenianych kryteriach.

24-bitowy procesor dźwięku Sound Blaster
Sound Blaster X7 ma wielordzeniowy cyfrowy procesor dźwięku (DSP) SB-Axx1 z funkcją dekodowania Dolby Digital 5.1, odpowiedzialny za przetwarzanie dźwięku, przywracanie utraconych detali i przetwarzanie asygnowanych efektów specjalnych.
zastrzeżona magistrala EMU32 może przetwarzać do 32 strumieni audio, dzięki temu Sound Blaster X7 obsługuje równocześnie dużo wejść i wyjść audio.
progresywny procesor dźwięku zaimplementowany w urządzeniu Sound Blaster X7 zapewnia audiofilskiej jakości dźwięk równocześnie w stereo, jak i układzie 5.1 (24 bity/192 kHz).

nad wyraz wierny cyfrowy dźwięk najwyższej jakości
Podobnie jak telewizory HDTV zezwalają na dostrzeżenie pokaźniejszej liczby szczegółów w trakcie oglądania filmów czy programów telewizyjnych, urządzenia o wysokiej rozdzielczości umożliwiają usłyszenie pokaźniejszej liczby szczegółów i wychwycenie niuansów dźwiękowych gier, filmów czy muzyki. Sound Blaster X7 z zaimplementowanym konkretnym wzmacniaczem o mocy 100 W gwarantuje wysokiej jakości dźwięk cyfrowy o niezwykłej czystości - od oryginalnych, nieskompresowanych plików odtwarzanych z komputera PC/Mac, poprzez ścieżki przesyłane poprzez szybki port USB 2.0 po sygnały z konwertera DAC 127 dB o rozdzielczości 24 bitów/192 kHz.
Droga, jaką przebywa dźwięk, kończy się w głośnikach pasywnych, dzięki którym możesz zanurzyć się w czystym, niezakłóconym dźwięku.

zachwycający dźwięk w grach
mocny, przestrzenny dźwięk pozwoli Ci przenieść się do świata gier. A w przypadku urządzenia Sound Blaster X7 to jeszcze nie wszystko. Wyśmienicie współpracuje z progresywnymi konsolami takimi jak PlayStation 4 czy Xbox One. Rozpocznij nową erę rozrywki audio i doświadczaj gier jak nigdy dotąd.EAN: 5390660185519
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 70SB158000000
Interfejs: USB
liczba kanałów audio: 5.1
Chipset: SB-Axx1
Stosunek sygnału do szumu: 127 dB
Wzmacniacz słuchawkowy: 2.2 Ω
Próbkowanie: 24 bit
Częstotliwość próbkowania: 192 kHz
Technologie: - EAX Advanced 5.0- Dekodowanie Dolby Digital
Złącza: RCA (L/R) Line In
wymogi sprzętowe: Windows:- Procesor Intel Core 2 Duo albo równoważny procesor AMD, zalecana szybkość 2,8 GHz lub wyższa- Płyta główna z chipsetem Intel, AMD albo innym, w pełni zgodnym-System operacyjny Microsoft Windows 8.1/8.0 w wersji 32- lub 64-bitowej, Windows 7 w wersji 32- lub 64-bitowej, Windows Vista w wersji 32- lub 64-bitowej z dodatkiem SP1 albo nowszym- 1 GB pamięci RAM- 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym- przystępny port USB 2.0/3.0 (zalecany momentalnie port USB ze sterownikiem)Macintosh:- Macintosh z systemem Mac OS X w wersji 10.6.8 lub nowszej- 1 GB pamięci RAM- 600 MB wolnego miejsca na dysku twardym- dostępny port USB 2.0/3.0 (zalecany prędki port USB z oprogramowaniem)iOS:- iPhone'y/iPady z systemem iOS w wersji 6.0 lub nowszej - do obsługi Bluetooth- iPhone'y/iPady z systemem iOS w wersji 6.0 lub nowszej - do obsługi dźwięku USB przez port Lightning - Urządzenia muszą obsługiwać Bluetooth w wersji 4.1 (z ograniczonym poborem energii) albo nowszejAndroid:- Telefony/tablety z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej - do obsługi Bluetooth- Telefony/tablety z systemem Android w wersji 4.1 albo nowszej - do strumieniowego przesyłania danych poprzez USB* * Oprogramowanie sprzętowe musi wykorzystywać protokół AOA2 umożliwiający obsługę strumieniowego przesyłania informacji przez USB
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 8.1
Oprogramowanie: - Sound Blaster X7 Control software- Sound Blaster X7 Control App
Akcesoria w zestawie: - Urządzenie Sound Blaster X7- Skrócona instrukcja obsługi- Ulotka dot. Gwarancji ogólnoświatowej- Zasilacz 24 V/2,91 A AC/DC z kablem- kabel stereo-RCA 3,5 mm do wyjścia przedniego- kabel stereo-RCA 3,5 mm (złącze wewnętrzne) do wejścia liniowego- kabel microUSB 1,5 m- Uchwyt słuchawkowy
Kolor: Czarny
wymiary: 147.0 x 150.0 x 130.0 mm.
Pozostałe atrybuty: Obsługiwane konsole:- PlayStation 3- PlayStation 4- Xbox360- Xbox OneMikrofon:- rodzaj mikrofonu: Dwukanałowy kondensator z technologią redukcji szumówProfile Bluetooth:- A2DP (bezprzewodowe stereo Bluetooth)- AVRCP (bezprzewodowe sterowanie Bluetooth)- HFP (profil głosnomówiący)- NFC: Tak- Zasięg działania: Do 10 m

Podobne produkty w kategorii Karty muzyczne