Creative Sound Blaster E1 Ocena produktu:

od 179,99 PLN

oszczędzasz do 25%

  • Producent: CREATIVE
  • Kategoria: Karty muzyczne
Oferty (3)
Opis produktu

Ciesz się dźwiękiem w jakości HD, gdziekolwiek się znajdujesz.
Sound Blaster E1 to mobilny i wydajny wzmacniacz słuchawkowy obsługujący słuchawki o impedancji 600 omów zapewniające studyjną jakość dźwięku umożliwiający odtwarzanie dźwięku i wyekwipowany w dwa wyjścia słuchawkowe, dzięki którym możesz słuchać muzyki wraz ze znajomymi.

Nadzwyczaj dobra wierność odtwarzania dźwięku
Ciesz się muzyką, gdziekolwiek jesteś, korzystając z zniewalającej wierności odtwarzania zapewnianej dzięki odstępowi sygnału od szumu (SNR) wynoszącemu 106 dB. Słuchaj muzyki, a nie szumów.

Na długie noce
Po naładowaniu Sound Blaster E1 może działać nawet poprzez 25 godzin*. To ponad doba bezustannego szczególnie wiernego odtwarzania muzyki!
* Faktyczny czas pracy na akumulatorze zależy od używania, ustawień i warunków otoczenia.

Lżejszy znaczy udoskonalony
Wzmacniacz Sound Blaster E1 jest nieznaczny i lekki - waży tylko 25 gram.
dzięki temu można go bez problemu nosić w torbie lub w kieszeni, a choćby przypiąć do odzieży. Już nie musisz zabierać ze sobą wzmacniacza słuchawkowego wielkości cegły,radować się lepszą jakością dźwięku.

Lepszy sposób, by dzielić się muzyką!
Wzmacniacz Sound Blaster E1 jest zaopatrzony w dwa wyjścia słuchawkowe, dzięki temu dzielenie się muzyką jest wyjątkowo proste!
W przeciwieństwie do innych sprzętów z kilkoma wyjściami wzmacniacz Sound Blaster E1 nie ogranicza wierności odtwarzania - jakość dźwięku pozostaje taka sama nawet w przypadku korzystania z dwóch wyjść!

Słuchaj muzyki tak, jak chcesz!

Podłączając urządzenie do komputera PC albo Mac i korzystając z technice SBX Pro Studio, możesz jeszcze lepiej scalić ustawienia dźwięku do własnych upodobań.

Czysty dźwięk w trakcie rozmów dzięki technologii CrystalVoice
zastosowany mikrofon zagwarantuje dopełniające korzyści - możesz rozmawiać poprzez telefon, korzystając ze zwykłych słuchawek. Po podłączeniu urządzenia do komputera PC lub Mac za pomocą kabla USB możesz włączyć technologię CrystalVoice - komplet funkcji redukujących szumy i zapewniających czysty dźwięk podczas rozmów.


Technologie

- CrystalVoice
- Scout Mode
- Przekształcanie sygnału stereofonicznego na wielokanałowy
- SBX Pro Studio


oczekiwania sprzętowe

- Procesor Intel Core 2 Duo albo odpowiadający mu procesor AMD, 2,8 GHz
- 1 GB pamięci RAM
- Port USB 1.1/USB 2.0/USB 3.0


Akcesoria w zestawie

- Sound Blaster E1
- kabel microUSB
- Czterostykowy kabel analogowy
- Skrócona instrukcja obsługi

Podobne produkty w kategorii Karty muzyczne