Siemens TE515201 Ocena produktu:

od 2297,00 PLN

oszczędzasz do 38%

  • Producent: Siemens
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy
  • Pojemność: 1.7 l
  • Moc: 1600 W
  • Rodzaj kawy: mielona, ziarna
  • Szerokość: 28 cm
Oferty (5)
Opis produktu

EQ.5: Sztuka dobrego wyboru. Każdy dzień ma swoje szczególne chwile – jak te, gdy delektujesz się filiżanką kawy. Miło, jeśli jej przygotowanie jest nieskomplikowane, a efekt zawsze doskonały. Właśnie tak działają ekspresy EQ.5 producenta Siemens.

Te pionierskie urządzenia z każdego uczynią smakosza kawy. Powodów jest dużo, lecz wszystkie służą jednemu celowi – Twojej satysfakcji. Tak właśnie rodzi się nadzwyczajny smak aromatycznej kawy, która z każdą filiżanką fascynuje coraz bardziej.

Najważniejsze cechy urządzenia doskonała temperatura parzenia gwarantująca najbogatszy zapach. Wszystkie dane w zasięgu wzroku. Młynek ceramiczny. Kawy i napoje mleczne za jednym dotknięciem przycisku.

konkretny aromat bez gorzkiego posmaku. Płukanie układu parzenia po każdej kawie. Czyszczenie układu mlecznego. Znakomita higiena. Maksimum aromatu dzięki genialnej temperaturze parzenia: inteligentny system sensoFlow Kawę należy parzyć za każdym razem w stosownej temperaturze – to najkorzystniejszy sposób na pełne rozwinięcie aromatu kawy.

idealna temperatura parzenia rewelacyjnego espresso zawiera się w przedziale od 90 do 95°C. Jedynie ekspresy EQ z niepowtarzalnym systemem sensoFlow gwarantują utrzymanie najwłaściwszych warunków podczas przygotowywania kawy.

Za najszybszy i najskuteczniejszy sposób uzyskania znakomitego espresso odpowiadają sensory kontrolujące temperaturę przez cały proces przygotowywania naparu. Maksimum aromatu dzięki świetnej temperaturze parzenia: inteligentny system sensoFlow Kawę należy parzyć zawsze w adekwatnej temperaturze – to najlepszy sposób na pełne rozwinięcie aromatu kawy.

nadzwyczajna temperatura parzenia genialnego espresso posiada się w przedziale od 90 do 95°C. Wyłącznie ekspresy EQ z specyficznym systemem sensoFlow gwarantują utrzymanie najwłaściwszych warunków w trakcie przygotowywania kawy.

Za najszybszy i najskuteczniejszy sposób uzyskania nieprzeciętnego espresso odpowiadają sensory kontrolujące temperaturę poprzez cały cykl przygotowywania naparu. Wszystkie konieczne dane w zasięgu wzroku Czytelny ekran LCD ukazuje wszystkie potrzebne informacje o wybranym napoju: jego intensywność, wielkość czy cykl przygotowywania.

Na wyświetlaczu pokazane są również informacje o konieczności czyszczenia i odkamieniania. Wszystkie konieczne informacje w zasięgu wzroku Czytelny wyświetlacz LCD przedstawia wszystkie potrzebne informacje o wybranym napoju: jego aktywność, wielkość czy proces przygotowywania.

Na wyświetlaczu pokazane są dodatkowo informacje o konieczności czyszczenia i odkamieniania. Wyśmienite mielenie i pełniejszy zapach Wysokiej jakości młynek ceramDrive mieli ziarna kawy stanowczo równo, przez co umożliwia wydobycie wszelkich aromatów w trakcie procesu parzenia — wrażenia z picia tak aromatycznej kawy są czymś naprawdę nieszablonowym.

Ponieważ młynki ceramiczne — w przeciwieństwie do stalowych — praktycznie nie podlegają zużyciu,gwarantują o...

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy