Saeco SM 5573 Ocena produktu:

od 2969,00 PLN

  • Producent: Saeco
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy
  • Pojemność: 1.8 l
  • Moc: 1850 W
  • Szerokość: 22 cm
  • Głębokość: 43 cm
  • Wysokość: 34 cm
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Kolor: czarny
Oferty (3)
Opis produktu

Od potężnego ristretto po rewelacyjne cappuccino - pij ulubioną kawę dzięki możliwości zapisania 13 konfiguracji. Łatwo możesz dopasować moc i liczba kawy, liczba pianki, temperaturę i parametry wstępnego parzenia - starczy dotknąć ekranu.

13 różnorodnych napojów kawowych w zasięgu ręki. Ciesz się różnorodnością kaw — od espresso i cappuccino po popularne americano. Przygotuj napoje, które genialnie trafią w gust każdego z Twoich gości. Nasze regulowane młynki są wykonane z ceramiki, co zagwarantuje ich skuteczne działanie przez długi czas bez pogorszenia jakości.

dzięki czemu kawa będzie za każdym razem zmielona tak jak za pierwszym razem i wydobędziesz z niej to, co najlepsze — możesz zaparzyć do 20 000 filiżanek. Znajdź genialny smak kawy dzięki 12 ustawieniom młynka. AquaClean to nasz zastrzeżony filtr zaprojektowany z myślą o poprawie jakości kawy przez oczyszczanie wody.

uniemożliwia on też gromadzeniu się kamienia w obiegu wody ekspresu do kawy — w przypadku regularnych wymian filtra można zaparzyć do 5000* filiżanek kawy bez odkamieniania. Spersonalizowane ustawienia ulubionych kaw można zapisać w 4 profilach użytkowników za pomocą komfortowego w użyciu wyświetlacza.

Ten w pełni automatyczny ekspres ma mnóstwo opcji, dzięki którym dopasujesz smak napoju do swych upodobań. Moc, czas parzenia, temperaturę i smak każdego napoju można w prosty sposób spersonalizować i zapisać w pamięci urządzenia.

Dzięki naszemu ekspresowi możesz odkrywać świeże smaki, eksperymentować i wytwarzać napoje, na jakie wyłącznie masz ochotę! Testy przeprowadzone przez włoski instytut Centro Studi Assaggiatori — Italian Tasters potwierdzają jakość esencji wydobywanej przez ekspresy Saeco z zróżnicowanego typu ziaren kawy.

wspaniała kawa wymaga doskonałej temperatury. Wysokowydajny bojler stworzony jest z lekkiego aluminium i stali szlachetnej, która błyskawicznie nagrzewa się do wysokich temperatur. Wystarczą trzy kliknięcia, by ekspres Saeco PicoBaristo Deluxe rozpoczął cykl czyszczenia, który pozwoli Ci wciąż radować się doskonałą kawą i napojami.

wyjątkowa funkcja szybkiego czyszczenia pojemnika umożliwia precyzyjne płukanie systemu obiegu mleka w dowolnym czasie po każdym użyciu. Prosty do wyjmowania wewnętrzny blok zaparzający, który można opłukać do czysta w ciągu kilku sekund.

Podstawowy składnik Saeco PicoBaristo Deluxe jest więc za każdym razem gotowy do parzenia nieprzeciętnej kawy. Każda przygotowana kawa zostanie zwieńczona jedwabistą powłoką mleka, która pieści kubki smakowe. Pojemnik na mleko dwukrotnie spienia mleko, a następnie aksamitna warstwa pianki o stosownej temperaturze wpływa do filiżanki bez rozpryskiwania.

Pojemnik można w dodatku wygodnie przechowywać w lodówce, dzięki czemu pozwala zachować adekwatną higienę. Ciesz się kremowym cappuccino i latte macchiato o nadzwyczajnej temperaturze w najprostszy sposób. Starczy wlać mleko do pojemnika, podłączyć pojemnik do ekspresu i wybrać wariant napoju.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz cappuccino czy spienione mleko, napój będzie gotowy w kilka sekund bez rozpryskiwania i w świetnej temperaturze. Objętość pojemnika na mleko: 0,5 L. Długość przewodu: 100 cm.

Waga produktu: 7.2 kg. Etykieta energetyczna: A. Zużycie mocy w stanie gotowości: 0,5 W.

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy