• Producent: Saeco
 • Kategoria: Ekspresy do kawy
 • Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy
 • Pojemność: 2.5 l
 • Moc: 1400 W
 • Rodzaj kawy: ziarna
 • Szerokość: 43 cm
 • Głębokość: 21 cm
 • Wysokość: 38 cm
 • Sterowanie: elektroniczne
 • Mielenie: tak
 • Kolor: srebrny, czarny
Ekspres Saeco Lirika Plus
obfita moc w kompaktowym wydaniu

wydajny, innowacyjny ekspres automatyczny Saeco Lirika Plus to znakomity kompromis między niewielkimi wymiarami, a dużą mocą. Wytrzymały, ceramiczny młynek z łatwością i prędkością mieli ziarna kawy. Wyjmowany moduł zaparzający przygotowuje pyszne i energiczne specjały w stanowczo niedługim czasie! Pomimo pokaźnej mocy, ekspres posiada wysoką klasę efektywności energetycznej „A".

Prezentacja ekspresu
Prosta obsługa

Lirika to nie tylko innowacyjność lecz i prostota obsługi! Czytelny, graficzny ekran umożliwia łatwą obsługę oraz proste poruszanie się po funkcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym wyraźnymi komunikatami. Użyto na dodatek bardzo dokładny,równocześnie intuicyjny system informowania użytkownika o stanie urządzenia: kolor zielony - wszystko jest OK, odcień żółty - ostrzeżenie, odcień czerwony - alarm - wymagany restart urządzenia. Dodatkowo każdy etap pracy urządzenia jest na bieżąco pokazywany na wyświetlaczu.

Najwyższa jakość

Dzięki zastosowaniu szczególnie sprawnych i trwałych żaren ceramicznych ekspres Lirika PLUS gotowy jest do długiej, ciężkiej pracy! trwałość i stosowne spasowanie składników powoduje, iż ekspres znamionuje się genialną kulturą pracy. Jak jednak wiadomo, zastosowaneczność powinna iść w parze z prawidłowym designem. W sytuacji Saeco Lirika PLUS ta zasada jest zachowana, idealnie ukazuje się w kuchni! Centralnie umieszczona wylewka z istotnym wyświetlaczem wygląda pięknie i bez dwóch zdań ozdobi każde wnętrze, biura czy też kuchni!

Dodatkowy moduł

Model Lirika Plus posiada dodatkowy moduł Pannarello. Dzięki temu dodatkowi możemy przygotować pyszne napoje mleczne z zastosowaniem świeżego mleka. Specjały takie jak Latte, Capuccino czy Flat White są teraz na wyciągnięcie ręki! Co więcej, w pełni dostosowywana wylewka kawy pozwala na korzystanie z wysokich szklanek, idealnych do tego typu specjałów.

przystępne czyszczenie

Ten innowacyjny ekspres sam dba o zachowanie czystości! Dzięki zintegrowanym procesom konserwacji urządzenie samo przypomni o konieczności wykonania serwisu! Za naciśnięciem jednego przycisku przeprowadzimy samoczynne cykl odkamieniania i oczyszczania. Prosto i ekspresowo – tak działa Lirika PLUS! Co więcej, wyjmowany moduł zaparzający realny jest do samodzielnego czyszczenia!

rewelacyjny do biura.

Saeco Lirika plus to ekspres perfekcyjny dla znikomych biur i lokali gastronomicznych, a jego dzienna skuteczność to około 30 kaw. Dzięki czemu urządzeniu będziesz w stanie przygotować espresso albo kawę czarną ze świeżo zmielonych ziaren pod naciśnięciu dosłownie jednego przycisku! Pół kilo pojemności zbiornika na ziarna, 2,5 litra zbiornika na wodę, a także pojemnik na fusy mieszczący 15 kompletów. Z pozoru niewiele znaczący ekspres zadziwia efektywnością!

Specyfikacja technologiczna

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy