• Producent: Saeco
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: automatyczny
  • Moc: 1400 W
  • Rodzaj kawy: mielona
  • Szerokość: 33 cm
  • Głębokość: 45 cm
  • Wysokość: 57 cm
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Mielenie: tak
  • Kolor: srebrny, czarny
Aulika to nieprzeciętne połączenie estetyki i fachowych parametrów urządzenia. Zastosowane niepowtarzalne rozwiązania takie jak podwójne obwody hydrauliczne, zbiorniki o rozszerzonej pojemności powodują, że urządzenia te rewelacyjnie sprawdzają się w miejscach obfitego potrzeby na serwowane przez nie napoje. Wszystkie modele Aulika dostarczają wysokiej jakości napoje na bazie świeżo zmielonej kawy, a także świeżego mleka. Duży ciekłokrystaliczny, graficzny wyświetlacz na dodatek ułatwią użytkowanie typu Aulika.
Sterowanie urządzeniami Aulika odbywa się poprzez interfejs oparty na 8 klawiszach wyboru. Oprogramowanie urządzenia umożliwia na prędkie i dowolne parametryzowanie urządzenia prosta jego obsługę. Dziękiprzystępnym elementom wymagającym czyszczenia i konserwacji - konserwacja urządzenia może być wytworzona momentalnie i bez problemu. W wersji Top dzięki dopełniającej dedykowanej szafce - istnieje możliwość powiększenia objętości zbiornika na zużytą kawę (fusy) i istnieje możliwość podłączenia do bieżącej wody.
ZAPROJEKTOWANIE Z MYŚLĄ O TWOICH POTRZEBACH

firma Saeco wychodząc na przeciw rosnącym potrzebom rynku fachowych zastosowań przygotowała dwie specjalistyczne linie produktów. Linie produktów Aulika oraz Liryka w pełni zaspokajają zapotrzebowania wymagających użytkowników w zakresie przygotowywania różnorakich typów napojów, w tym napojów opartych o świeże mleko, łatwości stosowania, a także konserwacji sprzętów, redukcji kosztów wykorzystywania. Te dwie linie maszyn profesjonalnych przeznaczone są głównie do sektora B2B. Wyposażone zostały one w innowacyjne rozwiązania dystrybucji napojów na bazie świeżego mleka, wysokiej objętości zbiorniki na kawę i wodę, a to wszystko zamknięte w zwartej, kompaktowej i innowacyjnej obudowie. Urządzenia Aulika, a także Liryka mają dokument 60335-2-75 gwarantujący ich możliwość wykorzystywania jako urządzeń do zastosowań fachowych. Mają klasę produktywności energetycznej A, a także w pełni są zgodne z dyrektywami FEA (the Swiss Sectorial Association for Power Appliances)

"PLUG AND PLAY"
Aulika została zaopatrzona w system "one touch logic" i najnowszej generacji cappuccinatore "Pinless Wonder" dzięki temu przygotowuje cappuccino, a także napoje na bazie mleka i kawy w nieporównany sposób. "Pinless Wonder" to niepowtarzalne rozwiązanie opracowane w laboratoriach producenta Philips gwarantujące wspaniałą jakość, smak, temperaturę teksturę, konsystencje napojów opartych o spienione świeże mleko.
Przygotowywane spienione mleko w urządzeniach Aulika będzie posiadał zawsze takie same, wspaniałe parametry. Opatentowane rozwiązanie "Pinless Wonder" pozwala również na dłuższe odstępy pomiędzy wymaganymi procesami czyszczenia przystawek rodzaju cappucinatore, a także gwarantuje nad wyraz wysoka produktywność urządzenia.
TOP QUALITY
Saeco nie ustaje w wysiłkach nad osiągnięciem maksymalnego zadowolenia użytkowników z jakości napojów przygotowywanych poprzez jej fachowe urządzenia. Każdy etap produkcji jest szczegółowo kontrolowany a wszystkie procesy producyjne moniorowane. Nie tylko wyspecjalizowany wewnetrzny zespół ekspertów ciągle czuwa nad jakością produktów, ale także wyspecjalizowane zewnetrze producenta zajmujące sie kontrola jakości.
Saeco regularnie zwraca się do specjalistów z Centro Studi Assaggiatori, najszczególniej innowacyjnej i cenionej jednostki oceny sensorycznej we Włoszech, z prośba przetestowania produktów. Wyniki testów są jednomyślne: Saeco została wysoko oceniona za jakość produktów, zwłaszcza przygotowywanych napojów opartych na kawie i mleku. Wyniki te są wyrazem uznania dla doskonałości sprzętów Saeco, a także gwarantują najwyższą jakość produktów.
Z uwagi na przeznaczenie ekspresu do użytkowania profesjonalnego standardowo udzielamy 12 miesięcy gwarancji (z możliwością wydłużenia). Zgłoszenia napraw gwarancyjnych można kierować wyłącznie do sprzedającego.
cena ekspresu mieści koszty dostawy, montażu i uruchomienia i przeszkolenie osób obsługujących. Wymienione czynności dotyczą odbiorców tylko na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Zapraszamy do negocjacji warunków zakupu pod nr +48 601-650-757.
Zakup ekspresu uprawnia do stałego rabatu 10% na zakup kawy z oferty naszego sklepu, na podstawie ewidencji naszej bazy informacji.


Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy