Nivona 680 Ocena produktu:

od 2300,00 PLN

oszczędzasz do 10%

 • Producent: Nivona
 • Kategoria: Ekspresy do kawy
 • Rodzaj ekspresu: automatyczny
Oferty (2)
Opis produktu

Ekspres do kawy NIVONA CafeRomatica 680 Black Cube


parametry charakterystyczne ekspresu NIVONA CafeRomatica 680:

 • innowacyjne wzornictwo 3D - Black Cube
 • System Aroma Balance dostarczający nieznaną dotąd obfitość smaków – przy użyciu jednego rodzaju ziaren kawy
 • Zintegrowany interfejs Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacji
 • Tekstowo-graficzny barwny wyświetlacz TFT z wielkimi ikonami
 • M ożliwość zaprogramowania przepisu Moja Kawa - 5 przepisów
 • Pięciostopniowy wybór mocy aromatu
 • Pokrywa na ziarna chroniąca aromat
 • 15 bar i "System Aromatica" do przygotowywania kawy o głębszym smaku i aromacie
 • samoczynne programy (płukanie, czyszczenie, odkamienianie)
 • Podświetlanie filiżanek podczas parzenia kawy
 • Pojemnik na mleko 1L w komplecie

GWARANCJA

Ekspres NIVONA CafeRomatica 680 objęty jest gwarancją przez okres 3 lat albo do limitu 9'999 kaw.

Oryginalny wygląd

NIVONA CafeRomatica 680 w progresywnej odsłonie Black Cube. Oryginalna o budowa w czarnym kolorze z chromowanymi wykończeniami nadaje wyjątkowej elegancji.

Prosta obsługa

kolorowy ekran TFT, jest czytelny i prosty w obsłudze, dzięki czemu przygotowywanie kawy staje się czystą przyjemnością. Cała obsługa odbywa się przy pomocy dwóch pokręteł.

wyjątkowy aromat - Aromatica System

System Aromatica zapewnia możliwość przygotowania kawy o głębszym smaku i aromacie. W tym systemie dynamiczna komora zagwarantuje, iż do kawy nie dostają się gorzkie substancje. Po zmielenie i sprasowaniu gorąca woda jest wypompowywana do komory zaparzania. Ciśnienie wody i elastycznie przemieszczająca się komora sprawia zwiększanie komory zaparzania. Woda i zmielona kawa wirują. Na skutek czego otrzymujemy bardziej aromatyczną kawę.

System Aroma Balance - 3 profile smakowe

Inżynierom NIVONA udało się wypracować trzy profile smakowe: energiczny, stały i intensywny dla osiągnięcia maksymalnego aromatu i skrupulatnie zdefiniowanej ekstrakcji. Proces ten polega na energiczności i czasie przepływu gorącej wody poprzez świeżo zmielone ziarna. Aroma Balance System ma na celu imitować umiejętności baristy,za każdym razem zjednoczyć profil smakowy do naszych pragnień.

Sterowanie z telefonu za pomocą aplikacji

NIVONA 680 wyposażona pozostała w zintegrowany moduł Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacji i sterowanie ekspresem z smartfona.

Podświetlanie filiżanki

w trakcie procesu mielenia i zaparzania filiżanka zostaje elegancko podświetlona, co stanowi ucztę dla oka w trakcie rytuału parzenia kawy.

genialnie spienione mleko

NIVONA 680 posiada dyszę Easy-Spumatore, która umożliwia nam przygotowanie kremowego cappuccino w bardzo prosty sposób. Najlepiej wykorzystać świeże, chłodne mleko z termosu ze stali szlachetnej. Technologia Spumatore zagwarantuje pyszną mleczną piankę w dowolnie wybranej ilości.

Dozownik kawy z regulacją wysokości

Wysokość dozownika można swobodnie regulować do 14 cm, dostosowując go do wysokości filiżanek, szklanek do latte czy latte macchiato.

Strefa ciszy

w dodatku wyciszony, stożkowy młynek z hartowanej stali dzięki odpowiedniej izolacji pracuje szczególnie cicho.

wyśmienita higiena

Urządzenie ma w pełni progresywne i automatyczne programy, które regularnie oczyszczają ekspresy z resztek oleju kawowego, kamienia i osadu mleka. Ekspres czyści się gorącą wodą i parą pod ciśnieniem. Wszystkie programy czyszczenia zostają uruchomione za naciśnięciem jednego przycisku.

Wyjmowana jednostka zaparzacza zezwala na utrzymanie higieny w naszym ekspresie. Po wyciągnięciu jednostki starczy wypłukać ją w czystej wodzie, żeby pozbyć się resztek kawy i zapobiec tworzeniu się pleśni.

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy