Nivona 670 Ocena produktu:

od 2200,00 PLN

oszczędzasz do 3%

 • Producent: Nivona
 • Kategoria: Ekspresy do kawy
 • Rodzaj ekspresu: automatyczny
Oferty (3)
Opis produktu

Ekspres do kawy NIVONA CafeRomantica 670 Silver Line


właściwości specyficzne ekspresu NIVONA CafeRomatica 670:

 • postępowe wzornictwo 3D - Silver Line
 • System Aroma Balance 3 profile wyboru intensywności aromatu
 • Zintegrowany interfejs Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacji
 • Tekstowo-graficzny kolorowy wyświetlacz TFT z sporymi ikonami
 • M ożliwość zaprogramowania przepisu Moja Kawa - 5 przepisów
 • Pięciostopniowy wybór mocy aromatu
 • Pokrywa na ziarna broniąca aromat
 • 15 bar, a także "System Aromatica" do przygotowywania kawy o głębszym smaku i aromacie
 • samoczynne programy (płukanie, czyszczenie, odkamienianie)
 • Podświetlanie filiżanek w trakcie parzenia kawy
 • Pojemnik na mleko 1L w pakiecie

GWARANCJA

Ekspres NIVONA CafeRomatica 670 objęty jest gwarancją poprzez okres 3 lat albo do limitu 9'999 kaw.

Oryginalny wygląd

NIVONA CafeRomatica 670 w nowoczesnej odsłonie Silver Line. Oryginalna o budowa w matowym, metalicznym odcieniu z chromowanymi wykończeniami nadaje wyjątkowej elegancji.

Prosta obsługa

kolorowy ekran TFT, jest czytelny i prosty w obsłudze, dzięki czemu przygotowywanie kawy staje się czystą przyjemnością. Cała obsługa odbywa się za pomocą dwóch pokręteł.

nieszablonowy aromat - Aromatica System

System Aromatica zagwarantuje możliwość przygotowania kawy o głębszym smaku i aromacie. W tym systemie dynamiczna komora zagwarantuje, iż do kawy nie dostają się gorzkie substancje. Po zmielenie i sprasowaniu gorąca woda jest wypompowywana do komory zaparzania. Ciśnienie wody i elastycznie przemieszczająca się komora sprawia powiększanie komory zaparzania. Woda i zmielona kawa wirują. W efekcie otrzymujemy bardziej aromatyczną kawę.

System Aroma Balance - 3 profile smakowe

Inżynierom NIVONA udało się wypracować trzy profile smakowe: energiczny, stały i intensywny dla osiągnięcia maksymalnego aromatu i starannie zdefiniowanej ekstrakcji. Cykl ten polega na energiczności i czasie przepływu gorącej wody przez świeżo zmielone ziarna. Aroma Balance System ma na celu imitować umiejętności baristy,za każdym razem zintegrować profil smakowy do naszych oczekiwań.

Sterowanie z telefonu za pomocą aplikacji

NIVONA 670 wyposażona pozostała w zintegrowany moduł Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacji i sterowanie ekspresem z smartfona.

Podświetlanie filiżanki

podczas cyklu mielenia i zaparzania filiżanka zostaje elegancko podświetlona, co stanowi ucztę dla oka podczas rytuału parzenia kawy.

nieprzeciętnie spienione mleko

Dzięki funkcji One Touch Spumatore można przygotować kremowe cappuccino w nad wyraz prosty sposób. Najlepiej wykorzystać świeże, chłodne mleko z termosu ze stali szlachetnej. Technika Spumatore gwarantuje pyszną mleczną piankę w dowolnie wybranej ilości.

Dozownik kawy z regulacją wysokości

Wysokość dozownika można luźno regulować do 14 cm, dopasowując go do wysokości filiżanek, szklanek do latte czy latte macchiato.

Strefa ciszy

na dodatek wyciszony, stożkowy młynek z hartowanej stali dzięki trafnej izolacji pracuje niezwykle cicho.

wyśmienita higiena

Urządzenie posiada w pełni progresywne i samoczynne programy, które regularnie oczyszczają ekspresy z resztek oleju kawowego, kamienia i osadu mleka. Ekspres czyści się gorącą wodą i parą pod ciśnieniem. Wszystkie programy czyszczenia zostają uruchomione za naciśnięciem jednego przycisku.

Wyjmowana jednostka zaparzacza zezwala na utrzymanie higieny w naszym ekspresie. Po wyciągnięciu jednostki starczy wypłukać ją w czystej wodzie, aby pozbyć się resztek kawy i zapobiec tworzeniu się pleśni.

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy