Nivona 660 Ocena produktu:

od 1999,00 PLN

oszczędzasz do 9%

 • Producent: Nivona
 • Kategoria: Ekspresy do kawy
 • Rodzaj ekspresu: automatyczny
Oferty (4)
Opis produktu

Ekspres do kawy NIVONA CafeRomatica 660 Czarny


atrybuty charakterystyczne NIVONA CafeRomatica 660:

 • System Aroma Balance - 3 profile wyboru aktywności aromatu
 • Zintegrowany interfejs Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacji
 • Tekstowo-graficzny kolorowy ekran TFT z pokaźnymi ikonami
 • M ożliwość zaprogramowania przepisu Moja Kawa
 • Pięciostopniowy dobór mocy aromatu
 • Pokrywa na ziarna broniąca aromat
 • 15 bar oraz "System Aromatica" do przygotowywania kawy o głębszym smaku i aromacie
 • automatyczne programy (płukanie, czyszczenie, odkamienianie)
 • Podświetlanie filiżanek w trakcie parzenia kawy

GWARANCJA

Ekspres NIVONA CafeRomatica 660 objęty jest gwarancją przez okres 3 lat albo do limitu 9'999 kaw.

Oryginalny wygląd

NIVONA CafeRomatica 660 to prostota w najkorzystniejszym wydaniu. O budowa w matowym, czarnym odcieniu z chromowanymi wykończeniami podkreśla nad wyraz stylowy charakter ekspresu.

Prosta obsługa

Czytelny, barwny ekran TFT, jest czytelny i prosty w obsłudze, dzięki czemu przygotowywanie kawy staje się czystą przyjemnością.

unikatowy zapach - Aromatica System

System Aromatica zagwarantuje możliwość przygotowania kawy o głębszym smaku i aromacie. W tym systemie intensywna komora zagwarantuje, iż do kawy nie dostają się gorzkie substancje. Po zmielenie i sprasowaniu gorąca woda jest wypompowywana do komory zaparzania. Ciśnienie wody i elastycznie przemieszczająca się komora powoduje rozszerzanie komory zaparzania. Woda i zmielona kawa wirują. W rezultacie otrzymujemy bardziej aromatyczną kawę.

System Aroma Balance - 3 profile smakowe

Inżynierom NIVONA udało się wypracować trzy profile smakowe: dynamiczny, stały i aktywny dla osiągnięcia maksymalnego aromatu i skrupulatnie zdefiniowanej ekstrakcji. Cykl ten polega na aktywności i czasie przepływu gorącej wody poprzez świeżo zmielone ziarna. Aroma Balance System ma na celu imitować umiejętności baristy,za każdym razem dopasować profil smakowy do naszych pragnień.

Sterowanie z telefonu za pomocą aplikacji

NIVONA 768 zaopatrzona została w zintegrowany moduł Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacji i sterowanie ekspresem z smartfona.

Podświetlanie filiżanki

podczas cyklu mielenia i zaparzania filiżanka zostaje elegancko podświetlona, co stanowi ucztę dla oka w trakcie rytuału parzenia kawy.

wyśmienicie spienione mleko

NIVONA 660 ma dyszę Easy-Spumatore, dzięki której możemy przygotować kremowe cappuccino w nad wyraz prosty sposób. Najlepiej użyć świeże, chłodne mleko z termosu ze stali szlachetnej. Technologia Spumatore zapewnia pyszną mleczną piankę w dowolnie wybranej ilości.

Dozownik kawy z regulacją wysokości

Wysokość dozownika można swobodnie regulować do 14 cm, dopasowując go do wysokości filiżanek, szklanek do latte czy latte macchiato.

Strefa ciszy

w dodatku wyciszony, stożkowy młynek z hartowanej stali dzięki odpowiedniej izolacji pracuje nad wyraz cicho.

perfekcyjna higiena

Urządzenie posiada w pełni innowacyjne i samoczynne programy, które regularnie oczyszczają ekspresy z resztek oleju kawowego, kamienia i osadu mleka. Ekspres czyści się gorącą wodą i parą pod ciśnieniem. Wszystkie programy czyszczenia zostają uruchomione za naciśnięciem jednego przycisku.

Wyjmowana jednostka zaparzacza umożliwia utrzymanie higieny w naszym ekspresie. Po wyciągnięciu jednostki wystarczy wypłukać ją w czystej wodzie, by pozbyć się resztek kawy i zapobiec tworzeniu się pleśni.

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy