Morphy Richards Prism Ocena produktu:

od 302,68 PLN

oszczędzasz do 8%

  • Producent: Morphy Richards
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
Oferty (3)
Opis produktu

Akcja "Czyszczenie Magazynu" trwa tylko do wyczerpania zapasów! Produkty Premium w niesłychanie niskich cenach. Skorzystaj z wyjątkowej okazji i nie czekaj! Ekspres przelewowy z serii Prism z technologią Pour Oven i filtrem Cupcake.

Na początku procesu parzenia urządzenie dostarcza wyłącznie niewielką ilość wody do kawy mielonej umieszczonej w filtrze (nasączaniem wstępnę). Jest to podyktowane faktem, iż pierwszy kontakt kawy mielonej z wodą powoduje krótkotrwałe uwolnienie dwutlenku węgla (cykl zwany ‘rozkwitaniem’).

Przelewanie wody przez kawę podczas rozkwitania powoduje ekstrakcję niewiele znaczącej ilości smaku, co skutkuje powstaniem kawy o mniej dorodnym smaku. Urządzenie odczekuje jednak na zakończenie procesu rozkwitania przed zaparzeniem kawy, dzięki temu pozwala na powstanie pełniejszego smaku.

Filtr typu „cupcake" umożliwia stabilny przepływ wody przez zmieloną kawę, dzięki czemu zagwarantuje delikatniejszy smak. Ekspres wytworzony jest w błyskotliwym designie nawiązującym do kolekcji czajników i tosterów z tej samej serii.firma Morphy Richards produkuje niewiele znaczące urządzenia gospodarstwa domowego nieustannie od 1936 roku.

Wieloletnie dziedzictwo utrzymane zostało dzięki niezawodnym i praktycznym sprzętom. Filozofią Morphy Richards jest niesienie pomocy dla jak największej ilości kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z przystępną ceną umożliwiają oszczędność czasu i odciążenie z rutynowych obowiązków.

firma pochodzi z szerokiej Brytanii, gdzie jest szczególnie lubiana i 90 % gospodarstw domowych posiada choć jeden jej produkt.dane technologiczne:- technika Pour Oven- filtr rodzaju "cupcake"- podtrzymanie ciepła 30 min.- szklany dzbanek o pojemności 1,8 litra- programator czasowy- 3-stoponiowa regulacja mocy parzonej kawy- funkcja samoczynnego czyszczenia- boczna obudowa z lakierowanej stali rdzoodpornej- antypoślizgowe stopki- ochrona przed kapaniem- moc: 900WProdukt objęty jest 2 letnią gwarancją.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Morphy Richards w Polsce.

Nasz sklep internetowy codziennie dba, aby produkty trafiały ekspresowo i bezpiecznie do Państwa domów. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy