Melitta Caffeo Varianza CSP Ocena produktu:

od 2490,00 PLN

oszczędzasz do 14%

  • Producent: Melitta
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Pojemność: 1.2 l
  • Moc: 1450 W
  • Szerokość: 39 cm
  • Wysokość: 40 cm
  • Mielenie: tak
Oferty (2)
Opis produktu

dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:


samoczynny Ekspres do kawy z młynkiem

Melitta Caffeo Varianza CSP F 57/0-102

- artykuł fabrycznie NOWY

- Gwarancja 24 miesiące

- Polska instrukcja obsługi

- Polskie menu

- Ciśnienie 15 BAR

- Polska wtyczka zasilająca

- przystępny od ręki na stanie magazynowym


Innowacja w zakresie nieograniczonych typów smaków
Dzięki w pełni samoczynnemu ekspresowi do kawy, firma Mellita oferuje prawdziwą innowację. Wyjątkowy system pojedynczej porcji My Bean Select sprawia, iż po raz pierwszy możliwy jest wybór różnych ziaren kawy - co zapewnia nieograniczoną różnorodność smaków.

My Bean Select
My Bean Select zapewnia wolność wyboru spośród różnorodnych ziaren kawy przy każdym nowym kubku. W sytuacji standardowego pojemnika na kawę (125g objętości) takie progresywne rozwiązanie zagwarantuje możliwość wypróbowania najróżniejszych rodzajów ziaren w osobnych kubkach. Korzystając z funkcjonalnej miarki, która jest zintegrowana z pojemnikiem na ziarno, staje się to nad wyraz proste. Wystarczy wsypać do rynienki wymaganą liczba wybranego ziarna kawy, nacisnąć przycisk i cieszyć się nowym typym kawy.

najkorzystniejszy system aromatowy Plus
Uszczelnienie Aromasafe® znajdujące się na opakowaniu ziarna oznacza, iż smak i zapach najróżniejszych ziaren kawy są jeszcze lepiej chronione. Funkcja Bean to Cup oznacza, że mielona jest jedynie taka ilość kawy, jaka jest konieczna w danej chwili, a następnie kawa jest natychmiast parzona. W celu uniemożliwiania zmieszaniu różnych wariantów ziarna kawy, młynek działa aż do momentu jego całkowitego opróżnienia.

Kompaktowa i progresywny desing
Caffeo Varianza ustala świeże standardy kompaktowości. Urządzenie w zarysie sześcianu wygląda imponująco i jest na tyle śladowe, iż urządzenie można ustawić w każdym miejscu.

Funkcja One Touch
zawsze, gdy chcesz otrzymać jeden z zaprogramowanych wariantów kawy, ciepłe mleko, spienione mleko albo gorącą wodę - przyrządź swój ulubiony napój za jednym dotknięciem.

10 wariantów kawy
Dzięki przyciskom produktów możesz zaprogramować przygotowanie 4 tradycyjnych kaw - espresso, café crème, cappuccino oraz latte macchiato, wciskając zaledwie jeden przycisk. Używając funkcji przepisu, możesz przygotować 6 następujących wariantów kaw: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.

Oryginalny cykl przygotowania
Kawy przygotowywane przy użyciu składników w stosownej kolejności, zgodnie z oryginalnymi włoskimi przepisami: w sytuacji latte machiato, espresso dodawane jest dopiero po spienieniu mleka; w przypadku cappucino, espresso nalewane jest przed spienieniem mleka.


barwny ekran TFT
W celu zapewnienia maksymalnej łatwości stosowania wykorzystany został barwny wyświetlacz TFT znamionujący się wysoką rozdzielczością. Jasne wskazówki krok po kroku przeprowadzą Cię poprzez menu.

Otwór wylotowy All-in-one z podświetleniem LED
Otwór wylotowy All-in-one z dwiema dyszami na kawę i jedną na mleko, spienione mleko, a także gorącą wodę oznacza koniec przemieszczania kubka tam i z powrotem. Podświetlenie LED prezentuje Twoją kawę w najlepszym świetle. Wysokość dostosowywana nawet do wysokości 135 mm zagwarantuje wystarczającą ilość miejsca choćby dla szklanki na latte macchiato.

Tryb Podwójnego Kubka
Tryb Podwójnego Kubka pozwala czerpać podwójną przyjemność z kawy, bez przesuwania kubka - dla latte macchiato, cappucino i wielu innych typów kawy.

Łatwe czyszczenie parowe
Tak jak w sytuacji zintegrowanego programu do wewnętrznego czyszczenia systemu mleka, funkcja nieskomplikowanego Czyszczenia Parowego gwarantuje prędkie i higieniczne czyszczenie; części posiadające kontakt z mlekiem czyszczone są przy użyciu gorącej wody oraz pary. Za pośrednictwem menu można wybrać albo opcję czyszczenia po każdej filiżance kawy, albo wywoływać odrębnie.

automatyczne czyszczenie i likwidowanie kamienia
Caffeo Barista® samoczynnie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy konieczne jest czyszczenie albo odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w prosty sposób wywołać w menu.

Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku
Dzięki ergonomicznemu wyjmowaniu jednostki do zaparzania w sposób przyjazny dla użytkownika, jej czyszczenie stało się przystępne. Wnętrze urządzenia także może zostać wyczyszczone.

Funkcja oszczędzania energii
przy pomocy 0-watowego przełącznika, możesz kompletnie i w dowolnym momencie wyłączyć swoje urządzenie CAFFEO Barista®. Programowalny tryb oszczędzania energii, a także dostosowywana funkcja przełącznika wyłączania gwarantują ekonomiczne wykorzystywanie.


Zamieszczone na aukcji fotografie posiadają charakter poglądowy.


Napięcie robocze 220 V do 240 V, 50 Hz
zużycie mocy maksymalnie 1450 W
Ciśnienie pompy statycznie maksymalnie 15 bar
wymiary:
Szerokość 253 mm
Wysokość 405 mm
Głębokość 380 mm
Pojemnik na ziarna kawy 125 g
Łyżka do dozowania 10 g do 11 g (w zależności od gatunku kawy)
Zbiornik na wodę 1,2 l
liczba poboru kawy 25 ml do 220 ml
Masa (pusty) 8,7 kg

4006508210251


towar nowy, oryginalne zapakowany, gwarancja dla klientów 24 miesiące do 15000kaw.Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy