Melitta CAFFEO SOLO Ocena produktu:

od 1499,00 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: Melitta
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Pojemność: 1.2 l
  • Moc: 1400 W
  • Rodzaj kawy: ziarna, mielona
  • Szerokość: 30 cm
  • Kolor: czarny, srebrny
Oferty (7)
Opis produktu
prędkie i nietrudne spienianie mleka.

Zwycięzca wielu nagród - Melitta CAFFEO® SOLO® & Perfect MILK jest aktualnie wyekwipowany w nowy spieniacz mleka, która że spienianie mleka jest dziecinnie proste. W prosty i przyjemny sposób spienisz mleko jak profesjonalny Barista. Zaletą SOLO® & MILK są niewiele znaczące gabaryty, szerokość ekspresu wynosi jedynie 20 cm. Jest to najcieńszy automatyczny ekspres do kawy na rynku. Melitta CAFFEO®SOLO® & MILK to w pełni automatyczny ekspres do kawy, który proponuję wyśmienitą technologię parzenia czystej kawy, ze świeżo zmielonych ziaren.

Jest zaprojektowany specjalnie dla fanów tradycyjnej czarnej kawy, espresso jak i dla sympatyków mlecznych specjałów. Jest to doskonałe rozwiązanie, dla osób, które oczekują czegoś więcej, niżeli od ekspresu na kapsułki. Prosty design, wysoka jakość części i niepokaźne rozmiary sprawiają,automatyczny ekspres Melitta CAFFEO® SOLO® & MILK to ozdobą każdego domu równocześnie nadając piciu kawy rangę prawdziwego przeżycia.

Mission eco & care


Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom w wyborze urządzenia, które gwarantuje świadome korzystanie. Etykieta wykorzystuje wyprodukowany poprzez nas system wartości.

Spieniacz do mleka

Spieniacz mleka do prędkiego i nietrudnego spieniania mleka, w celu uzyskania najkorzystniejszej konsystencji. Do gorącego mleka, a także gorącej wody. Ręczna kontrola ilości przy użyciu pokrętła sterującego (każdy klient może wybrać właściwą liczba, która zawiera się w kubku)

Purystyczny i kompaktowy


20 cm szerokości, 32,5 cm wysokości, 45,5 cm głębokości - SOLO® & MILK jest jednym z najmniejszych w pełni automatycznych ekspresów do kawy na świecie, a mimo to gwarantuje wystarczająco dużo miejsca dla wysokiej klasy technologii Melitta.

Samodzielne przygotowanie kawy


Smak bez kompromisów: Wybierz swoją temperaturę zaparzania i moc kawy. Za pomocą pojedynczego obrotu możesz wyregulować ilość kawy do określonego wymiaru kubka (30- 220ml)

wyjątkowy cykl zaparzania


W celu zapewnienia maksymalnej przyjemności SOLO® & MILK wyekwipowane jest w funkcję zaparzania wstępnego: w celu uwolnienia maksymalnego aromatu z kawy, przed rozpoczęciem właściwego procesu, kawa wypłukiwana jest przez wodę. W celu uzyskania trafnego efektu, należy oczyścić całą jednostkę zaparzającą.

regulowana wysokość dozownika kawy


Dozownik kawy można ustawić na wysokość 135 mm, w celu podstawienia szklanek na Latte-Macchiato albo niezwykle szerokich kubków, a także pucharków.

Tryb Podwójnego Kubka


Po naciśnięciu przycisku, SOLO® & MILK przygotowuje dwa kubki kawy w tym samym czasie. (tyllko kawy czarne)

samoczynne czyszczenie, a także eliminowanie kamienia


Caffeo Solo® automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy niezbędne jest czyszczenie lub odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w nietrudny sposób wywołać w menu.

Jednostka do zaparzania może zostać wyjęta z boku


Dzięki ergonomicznemu wyjmowaniu jednostki do zaparzania w sposób przychylny dla użytkownika, jej czyszczenie stało się łatwe. Wnętrze urządzenia na dodatek może zostać wyczyszczone.

0-watowy przełącznik

Po aktywowaniu przełącznika 0-watowego, następuje odłączenie SOLO® od głównego zasilania. Ustawienia osobiste są zachowywane. Funkcja włączania/wyłączania jest programowalna. Urządzenie można ustawić tak, by odłączyło się samoczynnie od głównego zasilania elektrycznego po upływie określonego czasu.

produkt
producent
Kod producenta
6679170
EAN
4006508208135
informacje podstawowe
metaliczno-czarny
Ciśnieniowy
Ciśnieniowy
Brak informacji
Fizyczne Funkcje
Mechaniczne
Programowanie temperatury
Brak informacji
ekran elektroniczny
Parzenie techniczne
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy