Melitta Caffeo Passione Ocena produktu:

od 1799,00 PLN

oszczędzasz do 37%

  • Producent: Melitta
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Pojemność: 1.2 l
  • Moc: 1450 W
  • Szerokość: 25 cm
  • Wysokość: 39 cm
  • Mielenie: tak
Oferty (3)
Opis produktu

Ekspres do kawy Melitta Passione® OT srebrny F53/1-101


Kompaktowe urządzenie które przyrządzi świeżą kawę każdego dnia.

Latte macchiato, café crème, cappuccino, espresso, ristretto, lungo i dużo, dużo więcej - starczy jeden przycisk, żeby móc delektować się wykwintną kawą, spienionym mlekiem i dostać gorącą wodę.


Przy zakupie ekspresu Melitta Passione® OT na dodatek otrzymasz w prezencie:

GWARANCJA

Nasz sklep jest autoryzowanym punktem serwisowym marki Melitta.

Ekspres Melitta Passione ® OT objęty jest gwarancją poprzez okres 3 lat lub do limitu 15'000 kaw.

Najważniejsze atrybuty ekspresu Melitta Passione® OT


stylowy design

Ekspres do kawy Melitta Passione® OT ma elegancki i kompaktowy design. Na pewno będzie ozdobą w każdej kuchni. Passione® OT cechuje wyjątkowo instynktowna obsługa i łatwo można utrzymać go w czystości.

System nadzwyczajnego aromatu

Pokrywa broniąca ziarna ma uszczelnienie Aromasafe®, dzięki czemu smak i aromat zróżnicowanych ziaren kawy jest jeszcze lepiej chroniony. Funkcja Bean to Cup oznacza, że mielona jest tylko taka liczba kawy, jaka jest konieczna w danej chwili, a następnie kawa jest natychmiast parzona. Natomiast specyficzny wstępny proces parzenia i ekstrakcji (AES) gwarantuje wyśmienity smak kawy.

kolorowy wyświetlacz TFT

kolorowy wyświetlacz TFT wysokiej rozdzielczości zapewnia możliwość intuicyjnej i przystępnej obsługi. Czytelne instrukcje podane krok po kroku prowadzą poprzez menu.

Funkcja One Touch

Niezależnie od tego czy mamy ochotę na jedną z zaprogramowanych wersji kawy, ciepłe mleko, spienione mleko czy po prostu gorącą wodę, za jednym wciśnięciem przycisku dostajemy swój ulubiony napój.

10 odmian kawy

Z panelu głównego za pomocą jednego przycisku możemy otrzymać 4 tradycyjne rodzaje kawy: espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato. Korzystając z funkcji przepisów możemy wybrać 6 kolejnych wyśmienitych rodzajów kawy, takich jak: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.

Original Preparation Process – Kolejność przygotowania kaw

Kawy przygotowywane przy użyciu składników w optymalnej kolejności, zgodnie z oryginalnymi włoskimi przepisami: w sytuacji latte macchiato, espresso dodawane jest dopiero po spienieniu mleka; w sytuacji cappucino, espresso nalewane jest przed spienieniem mleka.

Otwór wylotowy All In-One z podświetleniem LED

Wylewka typu All-in-One z dwiema dyszami na kawę, jedną na mleko i mleko spienione, a także jedną na gorącą wodę umożliwia przygotowanie ulubionego napoju bez przemieszczania filiżanki. Podświetlenie filiżanki LED podczas ekstrakcji ukazuje ulubioną kawę w najkorzystniejszym świetle. Wysokość wylewki regulowana jest do 135 mm, dzięki czemu zmieszczą się choćby wysokie szklanki do latte macchiato.

Double Cup - Tryb podwójnej filiżanki

możliwe jest jednoczesne napełnianie dwóch filiżanek kawy.

Łatwe czyszczenie parą wodną

Funkcja Easy Steam Cleaning (czyszczenie parą wodną) oznacza możliwość wyczyszczenia urządzenia w sposób szybki i higieniczny. Części mające styczność z mlekiem czyszczone są przy pomocy gorącej wody i pary - zależnie od wyboru, po każdej filiżance kawy lub osobno przy pomocy menu.

samoczynne czyszczenie, a także eliminowanie kamienia

MelittaPassione® OT automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy potrzebne jest czyszczenie albo odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w nieskomplikowany sposób wywołać w menu.

Wyjmowana jednostka zaparzacza

Wyjmowany zaparzacz zapewnia przyjemność genialnej kawy. Można go prosto wyjąć i wypłukać pod bieżącą wodą. Wnętrze urządzenia można przetrzeć wilgotną szmatką. Komunikaty sygnalizujące o potrzebie czyszczenia lub odkamieniania pojawiają się automatycznie.

Tryb oszczędzania energii

Passione® OT posiada tryb oszczędzania energii, funkcję programowalnego wyłącznika, 0-watowy wyłącznik ręczny oraz zestaw oszczędzania energii.

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy