• Producent: Melitta
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Pojemność: 1.8 l
  • Moc: 1450 W
  • Rodzaj kawy: mielona, ziarna
  • Kolor: czarny, srebrny, stalowy

Melitta® CAFFEO® BARISTA® TS

Prawdziwy barista zna tajemnicę każdej kawy. Doskonale wie, w jakiej kolejności podawać elementy, do jakiego modelu filiżanki i pamięta jaką lubisz kawę. Melitta Caffeo Barista TS oferuje:

  • 18 ulubionych specjałów kawowych
  • wybór jednego z dwóch rodzajów ziaren
  • postępowy panel dotykowy Touch & Slide zapewniający prostą i komfortową obsługę
  • 2 osobne dysze, które pozwalają na przygotowanie ulubionej kawy bez przesuwania filiżanki
  • funkcja pamięci, dzięki której ekspres zapamiętuje indywidualne preferencje dla 4 osób.

Touch & Slide – Dotknij i przesuń

Dzięki postępowej funkcji Touch & Slide serce każdego estety zabije szybciej. Poprzez delikatne dotknięcie detektorów można w prosty i wygodny sposób zaprogramować Caffeo Barista.

Manual Bean Select – Ręczny dobór kawy

Dla prawdziwych koneserów ziarna kawy nie są wyłącznie ziarnami. Każda kawa ma określony bukiet zapachowy, konsystencję, kwaskowatość oraz mnóstwo innych cech. W celu czerpania radości z kawy przygotowanej jakby przez prawdziwego baristę, funkcja samoczynnego wyboru zawsze wybierze właściwe ziarno spośród dwóch typów.

Best Aroma System – najlepszy system Aroma

Zbiornik na ziarna ma uszczelnienie Aromasafe® w celu ochrony smaku i aromatu różnych ziaren kawy. Bean to Cup oznacza, że mielona jest wyłącznie taka ilość kawy, jaka jest konieczna w danej chwili, a następnie kawa jest natychmiast parzona. W celu uniemożliwiania zmieszaniu przeróżnych typów ziarna kawy, młynek działa aż do momentu jego całkowitego opróżnienia. Niepowtarzalny wstępny proces parzenia i ekstrakcji (AES) gwarantuje genialny smak kawy.

One Touch

Kiedykolwiek chcesz jeden z zaprogramowanych odmian kawy, ciepłego mleka, spienionego mleka albo gorącej wody - możesz sporządzić właśnie jednym dotknięciem.

Recipe book feature

Kochasz dobre espresso i inne tradycyjne kawy,również chciałbyś skorzystać z luksusowych kaw, takich jak flat white albo americano? dzisiaj dzięki tej funkcji masz dostęp do 18 odmian kaw, które łatwo i ekspresowo możesz je przygotować.

My Coffee Memory – Moja kawa

Moc kawy, temperatura parzenia, właściwa liczba kawy, mleko, spienione mleko albo gorąca woda. Funkcja pamięci "Moja kawa" zapisuje indywidualne preferencje maksymalnie 4 osób, w zakresie przystępnych typów kawy. Wywoływanie następuje w wygodny sposób, przez dobór ustawionej nazwy.

Original Preparation Process – Kolejność przygotowania kaw

Kawy przygotowywane przy użyciu elementów w optymalnej kolejności, zgodnie z oryginalnymi włoskimi przepisami: w sytuacji latte macchiato, espresso dodawane jest dopiero po spienieniu mleka; w przypadku cappucino, espresso nalewane jest przed spienieniem mleka.

TFT colour display – kolorowy wyświetlacz TFT

Wysokiej rozdzielczości kolorowy wyświetlacz TFT umożliwia intuicyjną i prostą obsługę.

All-in-one Outlet – Wszystko w jednym

Kawa, mleko, spienione mleko, a także gorąca woda - niezależnie od tego, jakie komponenty chciałbyś dodać do swej ulubionej kawy, dzięki otworowi wylotowemu All-in-one nie musisz już przesuwać kubka tam i z powrotem. Dzięki regulowanej wysokości do 140 mm jest dużo miejsca choćby na wyższe szklanki do latte macchiato.

D ouble Cup Mode – Tryb dwóch kaw

Tryb dwóch kaw pozwala cieszyć się podwójną przyjemnością kawy bez przesuwania filiżanki. Dwa naciśnięcia wystarczą żeby Melitta Caffeo Barista zrobił dwie filiżanki dowolnej kawy jednocześnie.

Easy Steam Cleaning – proste czyszczenie parą

Tak jak w sytuacji zintegrowanego programu do wewnętrznego czyszczenia systemu mleka, funkcja prostego Czyszczenia Parowego gwarantuje prędkie i higieniczne czyszczenie; części posiadające kontakt z mlekiem czyszczone są przy użyciu gorącej wody i pary. Za pośrednictwem menu można wybrać albo opcję czyszczenia po każdej filiżance kawy, albo powodować odrębnie.

Auto Clean & Descaling – automatyczne czyszczenie i odkamienianie

Caffeo Barista automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, gdy urządzenie wymaga czyszczenia albo odkamieniania. Program ten szczególnie prosto wywołuje się z menu.

Wyjmowany blok zaparzający

ergonomiczne i nieskomplikowane w obsłudze usunięcie zaparzacza upraszcza utrzymanie ekspresu w czystości. Dzięki wyjmowanemu blokowi zaparzacza mamy nieskomplikowany dostęp do wnętrza ekspresu.

0 WATT

przy pomocy 0-watowego przełącznika, możesz w pełni i w dowolnym momencie wyłączyć swoje urządzenie CAFFEO Barista®. Programowalny tryb oszczędzania energii i regulowana funkcja przełącznika wyłączania gwarantują ekonomiczne użytkowanie.

Front ze stali nierdzewnej

obudowa frontowa wyprodukowana została z wysokiej jakości stali rdzoodpornej. Dzięki powierzchni uniemożliwiającej pozostawianiu odcisków palców, front CAFFEO Barista® pozostaje połyskujący i bez smug.

Caffeo Barista® zdobył nagrodę "innowacji, technologii, sportu i stylu życia". Zwyciężył nie tylko ze swojej unikatowej konstrukcji, ale także za jego inteligentne i proste stosowanie i za wysokiej jakości materiały użyte do jego produkcji.

na dodatek w jednym z największych konkursów produktów na świecie Red Dot Design Award, Caffeo Barista® pozostał nagrodzony za wysoką jakość konstrukcji. Ten model Caffeo Barista był w stanie przekonać międzynarodowe jury ekspertów, które badało łącznie 4815 projektów poprzez dużo dni.

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy