Jura Z6 Ocena produktu:

od 8799,00 PLN

oszczędzasz do 12%

 • Producent: Jura
 • Kategoria: Ekspresy do kawy
 • Rodzaj ekspresu: automatyczny
 • Pojemność: 2.4 l
 • Moc: 1450 W
 • Rodzaj kawy: ziarna
 • Szerokość: 32 cm
 • Głębokość: 45 cm
Oferty (7)
Opis produktu

Ekspres do kawy JURA Z6 One Touch Diamond Black 15245


Przy zakupie ekspresu JURA Z6 ponadto otrzymasz w prezencie:

JURA wchodzi na całkowicie nowy poziom automatycznych ekspresów do kawy. Najnowocześniejsza generacja automatycznych ekspresów to imponujący przejaw szwajcarskiej postępowości.

Główne atuty ekspresu JURA Z6:

 • idealny smak niepokaźnych specjałów kawowych dzięki Procesowi Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©),
 • szeroki zakres kaw mlecznych z cappuccino, latte macchiato i flat white,
 • nowy, fachowy młynek Aroma Grinder,
 • nowy wyświetlacz TFT,
 • Inteligentny System Wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra,
 • intuicyjna obsługa,
 • nienaganna higiena posiadająca certyfikat TÜV,
 • interfejs Bluetooth,
 • perfekcyjny i wielokrotnie nagradzany design.

szerokie spektrum specjałów kawowych:

1 Ristretto
2 Ristretti
1 Espresso
2 Espresso
1 Kawa
2 Kawy
1 Cappuccino
1 caffè latte
1 Caffè Barista
2 Caffè Barista
1 Lungo Barista
2 Lungo Barista
1 Espresso doppio
1 Espresso macchiato
1 Latte Macchiato
1 Flat White
1 porcja pianki mlecznej
1 porcja mleka
Dzbanek kawy
gorąca woda
gorąca woda na zieloną herbatę
gorąca woda na czarną herbatę

Espresso najwyższej jakości

JURA udoskonaliła wszystkie etapy parzenia ristretto i espresso. W pełni samoczynny ekspres do kawy Z6 oferuje najwyższej jakości specjały w standardzie najlepszych światowych kawiarni. Cykl Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) optymalizując czas parzenia zapewnia pełen rozkwit smaków i aromatów skrywanych w zmielonych ziarnach.

skutkiem jest najkorzystniejsze espresso wszechczasów!

Ceremonia koronacji - technika gładkiej pianki.

Pianka mleczna nieraz bywa ukoronowaniem naszych ulubionych kaw mlecznych. Dzięki technice gładziutkiej pianki fine foam wszystkie specjały kawowe z dodatkiem mleka i pianki mlecznej udają się rewelacyjnie. Przestawienie z mleka na piankę mleczną odbywa się w pełni samoczynnie. Po raz pierwszy w obszarze zastosowań domowych można regulować temperaturę mleka według własnego gustu.


Inteligentny System Wody (I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra

Filtry wody CLARIS gwarantują wodę o świetnej jakości gwarantującą głębię smaku. Równocześnie chronią ekspres przed osadami z kamienia i wytrącają z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. Metale ciężkie lub chlor). Ekspres Z6, jako pierwszy automatyczny ekspres do kawy JURA, dysponuje automatycznym wykrywaniem filtra, dzięki zaimplementowaniu technice RFID.

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©)

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania zezwala na wydobycie maksimum aromatu z każdej mieszanki i każdego rodzaju kawy. Jednostka zaparzająca VC umożliwia regulacje ilości kawy od 5 do 16 gramów kawy, przy dziesięciu stopniach intensywności, co zezwala na przygotowanie kawy dokładnie według naszych jednostkowych preferencji.

Młynek Aroma Grinder

Nowy, profesjonalny młynek Aroma zapewnia zawsze wysoką jakość mielenia przez ulepszoną geometrię młynka i krzywą mielenia. Młynek Aroma charakteryzuje o 12,2% głębszy aromat mielonej kawy w porównaniu z młynkami konwencjonalnymi. Dzięki czemu otrzymujemy zawsze perfekcyjny smak kawy.

Specjały baristy - nowy system obiegu płynów

JURA Z6 posiada nowy system obiegu płynów, który pozwala na przyrządzanie specjałów kawowych, jak od najkorzystniejszego baristy. W sytuacji specjałów typu lungo, kawa po ekstrakcji zostaje automatycznie zmieszana z gorącą wodą, co na skutek czego daje nam smakowite i lekkostrawne napoje.

nowe standardy obsługi + nienaturalna inteligencja

W pełni automatyczny ekspres do kawy JURA Z6 posiada wszystkie komponenty sterujące ekspresem od przodu. Wyjmowanie zbiornika wody i kompletowanie ziaren kawy odbywa się na dodatek od przodu i nie wymaga dużej ilości miejsca.

Na czytelnym, 3,5 calowym wyświetlaczu TFT pojawia się 8 napojów, co więcej Z6 rozpoznaje preferencje smakowe użytkownika i samoczynnie dostosowuje wyświetlacz startowy do jego gustu.

znakomita higiena

Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o nienaganną higienę za naciśnięciem przycisku. Pojawiające się na wyświetlaczu komunikaty, intuicyjnie prowadzą nas przez wszystkie etapy danej czynności.

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy