Jura X6 Ocena produktu:

od 7990,00 PLN

  • Producent: Jura
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: automatyczny
Oferty (2)
Opis produktu

Pierwsza wysyłka ekspresów na naszym magazynie planowana jest na początek 2018 roku

- Legendarna jakość powstająca w Szwajcarii i doceniana na całym świecie
- Prostota obsługi - wspaniała kawa po naciśnięciu jednego przycisku
- Design wyznaczający nowe światowe standardy oraz szczegóły najwyższej klasy

JURA X6 Szwajcarska perfekcja kawy

- 12 rogramowalnych przepisów kawowych

- Ekspres pozwala przygotowanie tylko czarnych kaw
- szybki i dokładny młynek Młynek Aroma G3
- Łatwość obsługi dzięki graficznemu wyświetlaczowi TFT
- dostosowywana wysokość wylewki kawy 65 - 153 mm
- Podwójna wylewka, a także znakomitej jakości pianka mleczna
- Dzienna wydajność od 70 do 120 zaparzonych kaw


Ekspres automatyczny Jura X6 jest urządzeniem asygnowanym dla średnich i niepokaźnych biur oraz gastronomii. Wysoka efektywność ekspresu oraz najwyższej klasy podzespoły są synonimem fachowej jakości. Ekspres jest znakomicie dopasowany do parzenia od 70 do 120 zaparzonych kaw dziennie, wydajny pojemnik na ziarno o pojemności 0,5 kg z możliwością zwiększenia do 1kg. Kolejną specyficzna cechą ekspresu jest wysoka jakość przygotowanych specjałów kawowych. Espresso jest wizytówką tego ekspresu. Ekspres oryginalny system dobierania świeżej wody. Graficzny i przyciski specjałów kawowych zapewniają łatwa obsługę i nawigację po funkcjach ekspresu.
Ekspres Jura X6 będzie genialnym uzupełnieniem twojego biura.

Nowy wymiar parzenia kawy
Graficzna prezentacja funkcji

barwny wyświetlacz TFT - Twoje centrum dowodzenia ekspresem Jura X6
Ekspres samoczynny Jura X6 jest istotnie prosty w obsłudze dzięki czytelnemu graficznemu wyświetlaczowi TFT. Wyświetlacz daje możliwość dowolnej konfiguracji specjałów kawowych łącznie z programowaniem swych ulubionych przepisów kawowych. Za pomocą kolorowego wyświetlacza można w prędki i prosty sposób obsługiwać cały ekspres wykorzystując w pełni jego funkcjonalność. Dodatkowo na panelu frontowym w ekspresowy sposób możemy wybrać określoną kawę tj. Kawę espresso, kawę zwykłą, kawę cappuccino i piankę mleczną na znakomite latte.

Inteligentny System dopełniania Świeżej Wody
Inteligentny system uzupełniania świeżej wody zastosowany w ekspresie samoczynnym Jury jest przystępny po podłączeniu Inteligentnego Zestawu Podłączenia Świeżej Wody. System zapewnia za każdym razem świeżą wodę która w wielkim stopniu wpływa na smak kawy. Smaki i aromaty kawy będą bardziej wyczuwalne. System montowany jest bezpośrednio w ekspresie i może wiązać się z zewnętrznym filtrem wody CLARIS Pro Smart.

Ekspres Jura X6 zaopatrzony jest w filtr wody CLARIS Pro Blue. System konserwacji ekspresu jest w pełni zsynchronizowany, procesy czyszczenia, płukania i odkamieniania gwarantują najwyższy poziom higieny potwierdzony dokumentem TÜV.

Higiena i wygoda konserwacji
Higiena ekspresu jest wyjątkowo ważnym czynnikiem który zagwarantuje najwyższą jakość kawy. Osobna wylewka do kawy i spienionego mleka ma spory wpływ na higienę ekspresu. Prosty i niezależny cykl czyszczenia podwójnej wylewki kawy oraz dyszy spieniajacej mleko zapewni najwyższą powtarzalną jakość kawy. System mleczny cappuccino możesz wyczyścić po naciśnięciu jednego przycisku.

System PEP oraz System One Touch Cappuccino
Ekspres Jura X6 zezwala na przygotowanie aż 12 specjałów kawowych na najwyższym, kawiarnianym poziomie. Innowacyjny P.E.P. Czyli cykl ekstrakcji pulsacyjnej zastosowany w Jura X6 zapewnia pełnie smaku i aromatu nawet w sytuacji najmniejszych kaw takich jak espresso czy ristretto.

zastosowany młynek Aroma G3
Ekspres postępowy, sześciostopniowy młynek Aroma G3 który prędko i równo mieli kawę na świeżo przed przygotowaniem napoju. Młynek jest jednym z najważniejszych komponentów ekspresu. Od równego mielenia zależy smak twojej kawy!

szczegółowe funkcje ekspresu Jura X6
Specjały kawowe Technologie Korzyści Codziennie wykorzystywane
Obsługa, ustawienia i możliwości programowania W liczbach

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy