Jura S8 Ocena produktu:

od 6399,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Jura
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: automatyczny
Oferty (4)
Opis produktu

Pierwsza przesyłka ekspresów na naszym magazynie planowana jest na początek 2018 roku

kupując ekspres JURA S8 Chrome otrzymasz od nas specjalny komplet gratisów w postaci 3 kg kawy Bazzara Dolcevivace oraz kompletu filiżanek do espresso, a także cappuccino - po 4 sztuki filiżanka+spodek.

- Jura to legendarna jakość powstająca w Szwajcarii doceniana na całym świecie
- Prostota obsługi - rewelacyjna kawa po naciśnięciu jednego przycisku
- Design wyznaczający świeże, światowe standardy oraz szczegóły najwyższej klasy

JURA S8 Chrome Szwajcarska perfekcja kawy

- aż 15 programowalnych kaw za naciśnięciem jednego przycisku
- System PEP - polegający na impulsowym parzeniu kawy w szybkich cyklach
- Nowy, prędki i dokładny młynek Aroma G3
- Łatwość obsługi dzięki dotykowemu kolorowemu wyświetlaczowi tekstowemu TFT
- dostosowywana wysokość wylewki kawy od 72 do 118 mm
- idealnej jakości pianka mleczna dzięki zastosowaniu najnowszej technologii fine foam

JURA S8 Chrome to model przygotowany do użytkowania domowego zapewniający prostą obsługę i smak kawy na najwyższym poziomie. Wyjątkowo obszerny czytelny wyświetlacz (4.3 cala) ekspresu stanowi nadzwyczajne centrum dowodzenia twojego ekspresu. Nowy, ulepszony cykl ekstrakcji pulsacyjnej (PEP) pozwala wyciągnąć z ziaren kawy pełnię smaku i aromatu. Proces ekstrakcji pulsacyjnej zastosowany w ekspresie JURA S8 Chrome to jedyna tego typu technika, która optymalizuje czas ekstrakcji kawy i zapewnia najintensywniejszy zapach także w przypadku niewielkich kaw takich jak espresso czy ristretto. Ekspres JURA S8 Chrome to innowacyjny, stylowy i wspaniały pod każdym względem automatyczny ekspres do kawy, dzięki któremu będziesz w stanie przygotować specjały mleczne po naciśnięciu jednego przycisku.

Nowy wymiar parzenia kawy
Graficzna prezentacja funkcji ekspresu JURA S8 Chrome

kolorowy ekran TFT - Twoje centrum dowodzenia ekspresem JURA S8 Chrome
Ekspres automatyczny JURA S8 Chrome jest niezwykle prosty w obsłudze dzięki czytelnemu graficznemu sporemu wyświetlaczowi TFT (4.3 cala). Ekran daje możliwość dowolnej konfiguracji specjałów kawowych łącznie z programowaniem swych ulubionych przepisów kawowych. Przy pomocy kolorowego wyświetlacza można w prędki i prosty sposób obsługiwać cały ekspres wykorzystując w pełni jego funkcjonalność. Na dodatek na panelu frontowym w ekspresowy sposób możemy wybrać określoną kawę tj. Kawę espresso, kawę zwykłą, kawę cappuccino i piankę mleczną na perfekcyjne latte.

rewelacyjnie zaparzone espresso dzięki nowej technologi PEP
rewelacyjnie zaparzona kawa espresso jest wizytówką ekspresu JURA S8 Chrome. Wykorzystany w tym modelu ekspresu system pulsacyjnej ekstrakcji kawy zezwala na wyciągniecie pełni smaku i aromatu z parzonej kawy. Nowy, skrupulatny, 6-stopniowy młynek Aroma G3 szybko i dokładnie mieli ziarna, które są przekazywane do elektronicznie sterowanej jednostki zaparzania o pojemności od 5 do 16 gramów, która inteligentnie dostosowuje ciśnienie do określonej poprzez użytkownika ilości zmielonej kawy. Ekspres JURA S8 Chrome posiada aż 10 poziomów aktywności mocy kawy.

Inteligenty system wody z samoczynnym czujnikiem filtra
wykorzystywanie filtra wody w ekspresie JURA S8 Chrome to gwarancja najwyższej jakości wody, która ma ogromne znaczenie i wpływ na smak przygotowanej kawy. Filtr CLARIS broni ekspres przed osadami z kamienia, a także wytrącającymi się z wody substancjami, które negatywnie wpływają na smak i zapach kawy. Opracowany poprzez markę Jura inteligentny system wody genialnie optymalizuje korzyści wynikające ze używania filtra, ekspres JURA S8 Chrome jest połączony bezprzewodowo z filtrem Claris za pomocą technologii RFID.

Najwyższe standardy higieny w ekspresie JURA S8 Chrome
Eksploatacja i konserwacja ekspresu JURA S8 Chrome jest tak samo prosta jak jego obsługa i przygotowywanie specjałów kawowych. Zintegrowany program płukania oraz czyszczenia ekspresu gwarantują zachowanie najwyższych kanonów higieny po naciśnięciu jednego przycisku. Dysza spieniająca mleko w ekspresie JURA S8 Chrome została zakończona łatwo zdejmowaną końcówką, która jest przypasowana do mycia w zmywarce. Cały system wykorzystany w ekspresie JURA S8 Chrome daje gwarancję utrzymania kompleksowej higieny, a także zapewnienia wspaniale spienionego mleka.

Prosta obsługa ekspresu JURA S8 Chrome
Ekspres JURA S8 Chrome pozostał wyposażony w podwójną, regulowaną wylewkę, która umożliwia przygotowanie dwóch kaw espresso lub dwóch kaw czarnych jednocześnie. Ekspres JURA posiada osobną dyszę spieniającą mleko, dzięki której możesz przygotować idealne mleczne specjały kawowe z nadzwyczajnie aksamitną mleczna pianką. Oprócz tego przygotujesz sama mleczną piankę do inych specjałów takich jak desery. Ekspres potrafi także przygotować gorącą wodę pod twoją ulubioną herbatę.

szczegółowe funkcje ekspresu Jura S8 Chrome
Specjały kawowe Technologie Opcje ustawień i programowania Sterowanie
jednostajny rozwój Konserwacja Wylewki Design i materiały W ilośćch

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy