Jura E8 Ocena produktu:

od 4999,00 PLN

 • Producent: Jura
 • Kategoria: Ekspresy do kawy
 • Rodzaj ekspresu: automatyczny
 • Pojemność: 1.9 l
 • Moc: 1450 W
 • Rodzaj kawy: mielona, ziarna
 • Szerokość: 28 cm
Oferty (11)
Opis produktu

JURA E8 One Touch Platinum

Urządzenia JURA z nowej linii E rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Ciągłe prace nad doskonaleniem cyklu parzenia espresso czy innych rozwiązań dały perfekcyjny produkt oferujący:

 • możliwość przyrządzenia urozmaiconych specjałów kawowych o perfekcyjnym aromacie,
 • intuicyjną obsługę dzięki wyświetlaczowi TFT
 • nienaganną higienę mającą certyfikat TÜV,
 • wyśmienite wzornictwo.

szerokie spektrum s pecjałów kawowych do przygotowania:

1 Flat White
1 Latte Macchiato
1 Cappuccino
2 Kawy
1 Kawa
2 Espresso
1 Espresso
2 Ristretti
1 Ristretto
1 porcja pianki mlecznej

JURA E8 - Światowa nowość P.E.P.© czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso

proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) to ulepszony sposób przyrządzania małych pojemnościowo specjałów kawowych takich jak: ristretto i espresso. P.E.P.® pozwala wydobyć obfitość ukrytych w kawie zapachów, dzięki czemu każdy napój smakuje istotnie. Cykl Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając gorącą wodę przez zmieloną kawę w momentalnie następujących po sobie cyklach.

technologia przygładzonej pianki

lubiane specjały kawowe z dodatkiem mleka i pianki mlecznej udają się perfekcyjnie dzięki technice gładkiej pianki. Technika fine foam nadzwyczajnie spienia mleko uzyskując doskonale gładką, lekką jak piórko piankę mleczną.

Młynek AromaG3

Nowy młynek sześciostopniowy AromaG3 mieli ziarna kawy dwukrotnie szybciej, dbając przy tym o zachowanie pełni aromatu kawy.

Inteligentny system Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.©)

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania zezwala na wydobycie maksimum aromatu z każdej mieszanki i każdego typu kawy. Jednostka zaparzająca pozwala na regulacje ilości kawy od 5 nawet do 16 gramów kawy. Osiem stopni dynamiczności zagwarantuje największą rozkosz dla podniebienia zgodnie z jednostkowymi preferencjami.

Wynik w filiżance jest za każdym razem ten sam – wspaniały.

Inteligentny system wody (I.W.S.®) z samoczynnym czujnikiem filtra

stosowanie filtra CLARIS to gwarancja najwyższej jakości wody na najkorzystniejszej jakości kawę. Filtr CLARIS broni ekspres automatyczny przed osadami z kamienia, a także wytrąca z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach, równocześnie pozostawiając zawarte w niej związki mineralne ważne dla zdrowia człowieka. Opracowany poprzez inżynierów JURA inteligentny system wody (I.W.S.®) optymalizuje korzyści wynikające ze wykorzystywania filtra. Ekspres E8 połączony jest z filtrem CLARIS bezprzewodowo za pomocą technice RFID. Stosowanie filtra nigdy nie było łatwiejsze i bardziej niezawodne.

JURA wyznacza nowe standardy prostej obsługi

Umieszczone na froncie ekspresu przyciski, a także innowacyjny wyświetlacz TFT sprawiają, że obsługa tego urządzenia jest nad wyraz prosta. Ekspres E8 wyekwipowany w podwójną wylewkę kawy przyrządzi jednocześnie dwie filiżanki espresso lub kawy za naciśnięciem jednego przycisku. Pojemny zbiornik na ziarna kawy ( 280 g) z funkcją Aroma Protection i znaczny zbiornik na wodę (1,9l) to dłuższe przerwy między ich dobieraniem.

nieprzeciętny design

Regularne, symetryczne kształty, harmonijne linie i dopracowane najdrobniejsze szczegóły nadają ekspresowi E8 niezwykłą estetykę, która wyśmienicie będzie pasować do każdej kuchni. Jego nieszablonowa elegancja będzie fascynować jeszcze przez dużo lat.

Higiena totalna

Zintegrowane programy płukania i czyszczenia zapewniają utrzymanie najwyższych kanonów higieny za naciśnięciem przycisku. Kolejna nowość: dysza do spieniania mleka zakończona jest łatwo zdejmowalną i przypasowaną do mycia w zmywarce końcówką. Wszystko to daje gwarancję utrzymania kompleksowej higieny i gwarantuje rewelacyjny efekt spienionego mleka.

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy