Jura E6 Ocena produktu:

od 3799,00 PLN

 • Producent: Jura
 • Kategoria: Ekspresy do kawy
 • Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy
 • Pojemność: 1.9 l
 • Moc: 1450 W
 • Rodzaj kawy: ziarna
 • Szerokość: 28 cm
 • Głębokość: 44 cm
 • Sterowanie: elektroniczne
 • Mielenie: tak
 • Kolor: srebrny
Oferty (4)
Opis produktu
Doradztwo oraz zamówienia ekspresów JURA:
Krzysztof Ćwik
tel. 500 236 674 (9.00 - 18.00), 32 284 70 32
e-mail: k.cwik@cafesilesia.pl
E6

Światowa nowość P.E.P.® czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso

cykl impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) do optymalizacji czasu ekstrakcji i uzyskiwania specjałów o najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni.

Inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®) rozpoznaje samoczynnie filtr; filtr CLARIS Smart zapewnia wodę o nadzwyczajnej jakości.

Idea minimalizmu w obsłudze urządzenia znajdująca odzwierciedlenie w umieszczonych z przodu instrumentach obsługi wraz z postępowym wyświetlaczem TFT i napełnianym od przodu zbiornikiem wody.

Higiena absolutna gwarantująca genialny efekt spieniania mleka dzięki konserwacji za naciśnięciem przycisku i wymiennemu dozownikowi mleka.

Światowa nowość: P.E.P.® czyli kawa espresso najwyższej jakości, znanej bywalcom kawiarni

Klucz do głębokiego i wyrazistego smaku kawy leży w sposobie jej przyrządzania. Producent JURA udoskonaliła od podstaw cykl parzenia kawy espresso. Z tego również powodu specjały przyrządzane w ekspresie E6 w pełni dorównują jakości znanej bywalcom kawiarni. Trafny proces mielenia gwarantuje sześciostopniowy młynek AromaG3. Momentalnie i jednocześnie wyjątkowo delikatnie mieli ziarna kawy, gwarantując zawsze ich świeżość. Jednostka zaparzająca, dostępna w najróżniejszych wersjach, ma objętość od 5 do 16 gramów i niezmiennie dba o utrzymanie adekwatnych warunków parzenia. Opracowany przez markę JURA proces impulsowego parzenia kawy (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając - w przypadku niedużej kawy espresso - gorącą wodę przez mieloną kawę w momentalnie następujących po sobie cyklach. Cykl ten pozwala uwolnić pełnię wszelkich drzemiących w kawie aromatów. Osiem najróżniejszych poziomów intensywności gwarantuje najwyższą rozkosz dla podniebienia zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Nowoczesna technika delikatnej pianki dostarcza specjałom, takim jak kawa cappuccino, delikatną, puszystą piankę mleczną. Rezultat wzbudzi Państwa podziw!

Inteligentny system wody z samoczynnym rozpoznawaniem filtra

Filtry wody CLARIS zapewniają wodę o nadzwyczajnej jakości zapewniającą głębię smaku. Jednocześnie chronią ekspres przed osadami z kamienia i wytrącają z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. Metale ciężkie lub chlor). Aby w sposób trafny korzystać z zalet filtra i jego pojemności, marka JURA opracowała inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®). Dzięki technice RFID wkłady filtra i automatyczny ekspres są ze sobą połączone radiowo. Filtr jest wykrywany automatycznie. Wykorzystanie filtrów jeszcze nigdy nie było tak proste i bezpieczne.

JURA wyznacza świeże standardy prostej obsługi

Kto chce dotrzeć do swej ulubionej kawy najkrótszą drogą, nie zawiedzie się, gdy pozna ekspres E6. Umieszczone z przodu przyciski aktywujące cztery funkcję: kawę espresso, kawę zwykłą, kawę cappuccino i piankę mleczną gwarantują najszybszą drogę do celu. Jak na prawdziwy ekspres dwufiliżankowy przystało, E6 przyrządza na życzenie dwie kawy espresso lub zwykłe kawy równocześnie. Nowoczesny kolorowy wyświetlacz TFT sprawia, ze obsługa nie budzi żadnych wątpliwości. Obszerny pojemnik na ziarna o pojemności 280 gr zagwarantuje bezustanną radość smakowania. Dzięki specjalnej pokrywie broniącej aromat ziarna kawy zachowują świeżość. Przystępny od przodu zbiornik wody o objętości 1,9 litra gwarantuje dużą autonomię. Regularne, symetryczne kształty, harmonijne linie i dopracowane najdrobniejsze szczegóły nadają ekspresowi E6 niezwykłą estetykę, która nieprzeciętnie będzie pasować do każdej kuchni. Jego unikatowa elegancja będzie fascynować jeszcze przez mnóstwo lat.

Higiena totalna

Konserwacja progresywnego samoczynnego ekspresu do kawy jest tak samo prosta, co przyrządzanie kuszących specjałów kawowych. Zintegrowane programy płukania i czyszczenia dbają o nienaganną higienę za naciśnięciem przycisku. Zupełna nowość: Wykonanie jednej prostej czynności pozwala na podmianę dozownika mleka nadającego się do mycia w zmywarce. Daje to gwarancję utrzymania kompleksowej higieny i niezmiennie perfekcyjnego efektu spieniania mleka.

Specjały Technologie Opcje ustawień i programowania Sterowanie zrównoważony rozwój Konserwacja Wylewki W liczbach

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy