• Producent: Jura
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy
  • Pojemność: 1.1 l
  • Moc: 1450 W
  • Rodzaj kawy: mielona, ziarna

Najmniejszy ekspres oferowany przez JURA z ekranem dotykowym Slide&Touch. Pionierska innowacja P.E.P.®: cykl Ekstrakcji Pulsacyjnej Najszybsza droga do wspaniałej przyjemności picia kawy prowadzi przez kolorowy ekran z technologią dotykową.

Kompaktowy ekspres do kawy A9 proponuje najwyższy komfort stosowania i jedyne w swoim typu specjały kawowe. Innowacyjny, klarowny wyświetlacz w postaci ekranu dotykowego gwarantuje intuicyjną obsługę.

Dzięki młynkowi AromaG3 i technice gładziutkiej pianki ulubione specjały kawowe są za każdym razem nadzwyczajne. By przyrządzić jedną lub dwie filiżanki kawy, tylko dotknąć ekranu ekspresu. Model A9 zapewnia w przypadku wszelkich 12 specjałów kawowych rewelacyjne wrażenia smakowe.

To kompaktowe urządzenie przykuwa wzrok wyrazistym kształtem i szlachetnymi materiałami w połączeniu z najwyższą jakością wykonania. Młynek Aroma G3 Inżynierom JURA udało się opracować najnowszej generacji młynek Aroma G3, który pracuje niezwykle cicho, momentalnie mieli ziarno (ok.

2,5 sek.), które w pełni trafia do modułu zaparzającego nie pozostawiając tym samym resztek zmielonej kawy we wnętrzu młynka. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że kolejna filiżanka zaparzonej kawy przygotowana będzie całkowicie ze świeżo zmielonej porcji ziarna.

Światowa nowość P.E.P.© proces Ekstrakcji Pulsacyjnej prowadzi do genialnego espresso Inspiracją dla liderów innowacji JURA do opracowania procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) były doświadczenia najkorzystniejszych na świecie baristów.

efektem jest bezprecedensowa technologia, która optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając – w sytuacji niepokaźnego pojemnościowo specjału, jakim jest espresso – gorącą wodę przez zmieloną kawę w ekspresowo następujących po sobie cyklach.

Ten cykl pozwala uwolnić z całej gramatury zmielonej kawy pełnię drzemiących w ziarnie smaków i zapachów. Znakomicie przyrządzona kawa w najczystszej postaci płynie do filiżanki otulona bursztynową poświatą, zwieńczona aksamitną, gładka cremą o barwie orzechów laskowych.

skutkiem jest najkorzystniejsze espresso wszech czasów – oczywiście za naciśnięciem jednego przycisku. Dotykowy wyświetlacz Po raz pierwszy w ekspresach JURA pojawia się technika ekranu dotykowego zastępując w ten sposób niedużo poręczną obsługę za pomocą przycisków i pokrętła.

Pokaż swojemu ekspresowi palcem co ma zrobić. I niewątpliwie nas zrozumie! Podążając w duchu postępu JURA wypuściła pierwszy na świecie ekspres z pełnym graficznym ekranem dotykowym. Do tej pory istniało w ekspresach pojęcie „Touch", czyli dotknij.

dzisiaj JURA proponuje na dodatek „Slide", czyli przesuń, czyniąc ten nowy ekspres jeszcze bardziej ergonomicznym i prostym w obsłudze. Kompaktowy ekspres do kawy IMPRESSA A9 oferuje najwyższy komfort używania i jedyne w swym typu specjały kawowe.

138mm – nowy, rewelacyjny wymiar dzisiaj także w kolekcji IMPRESSA A pojawia się podwójna wylewka, którą można regulować na wysokość aż 138 mm,zespoić ją do szklanek latte macchiato. Jest to unikalna cecha automatycznych ekspresów do kawy wykorzystywanych w domu.

Funkcja ta rozszerza jakość przyrządzanych specjałów z mlekiem, gwarantując perfekcyjną puszystą piankę. Wyekwipowany w technikę genialnie kremowej pianki mlecznej – fine foam (spieniacz ma dwie osobne komory, w których mleko jest spieniane dwukrotnie.

Ewentualne bąbelki pękają, a piana staje się jednolita i wygładzona. Specjalna kompozycja wylotu spowalnia wypływ piany, dzięki temu równo rozkłada się ona w filiżance). Nowe kawy DOPPIO – poczuj ich nieszablonowy mocny aromat i smak Najnowszy ekspres Impressa A9 ma do zaoferowania zupełnie świeże napoje kawowe o bardziej energicznym i wyraźnym smaku.

Cappuccino Doppio i Latte Macchiato Doppio to specjały przygotowywane na bazie mleka z podwójną dawką espresso (podwójne mielenie ziarna). Specjalne silikonowe uszczelki w pokrywie pojemnika na ziarno.

dzięki temu ziarna kawy przechowywane są świeże przez długi czas.

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy