Jura A7 Ocena produktu:

od 3599,00 PLN

  • Producent: Jura
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy
  • Pojemność: 1.1 l
  • Moc: 1450 W
  • Rodzaj kawy: mielona, ziarna
Oferty (4)
Opis produktu

JURA A7 prekursorska innowacja P.E.P.®: cykl Ekstrakcji Pulsacyjnej Smakosze kawy cenią sobie elegancki model JURA A7 za oferowaną poprzez niego mnogość specjałów kawowych i intuicyjność obsługi, małe zapotrzebowania przestrzenne i najwyższy poziom higieny.

wyraziste, jasne, bezkompromisowe linie, które wyśmienicie wyróżnia modna biel, powodują, iż muszą go posiadać wszyscy miłośnicy wzornictwa. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji i zapewnia najwspanialszy aromat ponadto w sytuacji niewielkich specjałów.

niewielki ekspres JURA A7, jak przystało na prawdziwy samoczynny ekspres do kawy produkowany w technologii One Touch, potrafi zaserwować wszystkie specjały, począwszy od latte macchiato, cappuccino i pianki mlecznej, a skończywszy na zwykłej kawie, espresso albo gorącej wodzie – w niezwykle prosty sposób za naciśnięciem jednego przycisku.

dodatkowo przekonuje do siebie trybem oszczędzania energii dzięki wzorowej efektywności energetycznej. JURA A7 Piano White zastosowany spieniacz w środkową wylewkę kawy. Żeby przyrządzić kawę mleczną starczy podłączyć jeden koniec wężyka do spieniacz, a drugi koniec zanurzyć w dowolnym pojemniku z mlekiem np.

karton z mlekiem. Ekspres pobiera, spienia i podgrzewa mleko bezpośrednio do filiżanki, którą umieścimy pod wylewką, a następnie z pod tej samej wylewki zostanie zaparzona kawa czarna. JURA A7 Piano White posiada regulację wysokości wylewki kawy od 55 mm do 138 mm.

nowatorska innowacja P.E.P.®: proces Ekstrakcji Pulsacyjnej zezwala na przygotowanie nieprzeciętnego espresso JURA udoskonaliła od podstaw cykl przyrządzania niedużych specjałów kawowych. Dlatego z ekspresem JURA A7 udaje się osiągnąć jakość znaną bywalcom kawiarni.

trafny cykl mielenia gwarantuje wielostopniowy młynek AromaG3. Momentalnie i równocześnie bardzo subtelnie mieli ziarna kawy, zawsze gwarantując ich świeżość i pełny zapach. Jednostka zaparzająca, dostępna w różnych wersjach, ma pojemność od 6 do 10 gramów i niezmiennie dba o utrzymanie wspaniałych warunków parzenia.

Opracowany przez JURA proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (Pulse Extraction Process, P.E.P.®) optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając – w sytuacji ristretto i espresso– gorącą wodę poprzez mieloną kawę w prędko następujących po sobie cyklach.

proces ten pozwala uwolnić pełnię wszelkich drzemiących w kawie zapachów. Osiem stopni aktywności zapewnia najwyższą rozkosz dla podniebienia zgodnie z jednostkowymi preferencjami. Najwspanialszy aromat za naciśnięciem jednego przycisku – także przy dwóch specjałach kawowych Czy to jedna, czy dwie filiżanki kawy jednocześnie, ekspres do kawy A7 zapewnia zawsze wspaniałe wrażenia smakowe.

Powstały z ziaren zmielonych przy pomocy dwukrotnie szybszego młynka AromaG3 i uzyskany w nadzwyczajnych warunkach zaparzania aromatyczny ekstrakt w postaci espresso i zwykłej kawy płynie prosto do filiżanki, ukoronowany gęstą, finezyjną pianką.

A to wszystko za naciśnięciem jednego przycisku. Zasobność specjałów kawowych za naciśnięciem jednego przycisku Model JURA A7 wyposażony jest w funkcję One Touch, umożliwiającą przyrządzanie wszystkich typów specjałów kawowych.

modne napoje z mlekiem albo pianką mleczną, takie jak latte macchiato lub cappuccino, udają się z łatwością za naciśnięciem jednego przycisku. prosto ekspres przygotowuje porcję pianki mlecznej.

lepsza technologia przygładzonej pianki zagwarantuje zawsze delikatną, puszystą i kusząco zwiewną piankę mleczną. Elegancką, podwójną wylewkę z regulacją wysokości można bezstopniowo zintegrować do wszelkich przystępnych na rynku filiżanek i szklanek.

ekran istotnie prosta i czytelna obsługa ekspresu sygnalizowana za pomocą trzech barw wyświetlacza: Zielony - ekspres jest gotowy do wykorzystywania Żółty - tryb programowania Czerwony - użytkownik powinien podjąć działanie np.

dolać wody Oko cieszy już sam jego widok Każdy szczegół modelu JURA A7 w lubianym odcieniu Piano White świadczy o nadzwyczajnym guście jego użytkowników. Minimalistyczne wzornictwo, połączenie elementów o wysokim połysku i matowych i chromowane akcenty sprawiają, że urządzenie nie tylko raduje oczy wyglądem, lecz także pozwala się fantastycznie wkomponować w innowacyjne, jasne wnętrza.

Filtr Claris BLUE Gwarancja, iż woda służąca do przygotowywania kawy jest świeżo odfiltrowana, tuż przed zaparzeniem kawy. Świeżo przefiltrowana woda i pozbawiona złych zapachów powoduje odkrycie na podniebieniu zupełnie nowych smaków i aromatów kawy.

To jeszcze długookresowe zabezpieczenie ekspresu do kawy przed kamieniem.

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy