Graef ES1000 Ocena produktu:

od 5690,00 PLN

oszczędzasz do 16%

  • Producent: Graef
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: kolbowy
  • Kolor: biały, niebieski
Oferty (3)
Opis produktu

łatwy w obsłudze ekspres kolbowy, dzięki któremu możesz radować się nieprzeciętnym espresso w domowym zaciszu. Obudowa została wytwarzana ze stali nierdzewnej z wykończeniem z czarnego szkła. Ekspres został wyekwipowany w potrójny termoblok, ogrzewaną w grupę zaparzającą o średnicy 58mm oraz spory zbiornik na wodę o pojemności 2,5 l.

Ekspres pozwala osiągnąć fachowe efekty dzięki w pełni programowalnym przyciskom dla pojedynczego i podwójnego espresso i możliwości indywidualnego zaprogramowania objętości. Ekspres posiada też regulator PID który zezwala na między innymi regulację temperatury. Zastosowany manometr i stoper pozwalają skrupulatnie kontrolować ciśnienie, a także czas ekstrakcji.

Potrójny termoblok zapewnia wysoką stabilność temperaturową a także że ekspres nad wyraz ekspresowo się nagrzewa i jest gotowy do pracy a także jest prosty w konserwacji. Ekspres został wyposażony w możliwości ustawienia twardości wody z przypomnieniem o odkamienianiu i programy usuwania kamienia.
Spienianie mleka w ekspresie Graef Contessa jest jeszcze łatwiejsze! Drugi niezależny obieg wody (dodatkowy termoblok, a także druga pompa o maksymalnym ciśnieniu 6 bar) gwarantują ciągły, konkretny strumień pary choćby przy jednoczesnym parzeniu kawy. Dzięki fachowej dyszy do spieniania mleka z ochroną przeciw poparzeniu, oraz załączonego do zestawu dzbanka, bezproblemowo przygotujemy doskonałe cappuccino czy latte machiato. W dodatku ekspres został wyposażony w osobną dyszę do wrzątku.

Na górze ekspresu znajduje się podgrzewana tacka na filiżanki, dzięki czemu za każdym razem będą one miały świetną temperaturę do serwowania kawy.

dane techniczne

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy