DeLonghi ECAM550.55 Ocena produktu:

od 3539,00 PLN

oszczędzasz do 4%

  • Producent: DeLonghi
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy
  • Pojemność: 2 l
  • Moc: 1450 W
  • Rodzaj kawy: mielona, ziarna
  • Szerokość: 26 cm
  • Głębokość: 46 cm
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Kolor: czarny
Oferty (4)
Opis produktu

Odkryj z De'Longhi kanon włoskiego smaku! producent De’Longhi to światowy ekspert w dziedzinie prekursorskich rozwiązań parzenia kawy. Stanowi gwarancję innowacyjnej technice i bezusterkowości. De'Longhi to przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i innowacyjne podejście do designu,z reguły to miłość do kawy - aromatycznej, aksamitnej i bezkompromisowo najkorzystniejszej!

Włoskie smaki De'Longhi to rodzinna producent z włoskimi korzeniami i ponad 100-letnim dziedzictwem. Jesteśmy obecni w 140 krajach i należymy do grona światowych ekspertów w dziedzinie pionierskich rozwiązań parzenia kawy.

Nazwa producenta pochodzi od nazwiska właściciela - Giuseppe De'Longhi. De'Longhi to więcej aniżeli kawa. To przekazywana z pokolenia na pokolenie pasja do jakości i włoskie podejście do designu. Kolebką ekscytującej historii o kawie jest Treviso, nazywane poetycko coretese citta' czyli uprzejme miasto.

Dlaczego? Jest nie tylko miejscem, którego atmosferą delektowała się wenecka arystokracja. To właśnie w Treviso narodziło się De'Longhi. Wyższa forma delektowania się kawą Doświadczenie i wiedza De’Longhi, światowego lidera w dziedzinie ekspresów do kawy, pozwolą zaserwować kawę jak z najkorzystniejszej włoskiej kawiarni - we własnym domu.

prosto przygotujesz bogaty wachlarz kawowych klasyków i mlecznych wariantów, korzystając z 12 zaprogramowanych przepisów. Do ich parzenia ekspres wykorzystuje ciśnienie 19 barów, a także progresywny system grzewczy dwóch Termobloków, zapewniające bogaty i energiczny zapach.

Można także modyfikować proporcje, moc i temperaturę napoju, by odkryć swoją ulubioną kombinację. Dzięki personalizowanym profilom, zapiszesz autorski napój i odtworzysz za dotknięciem jednego przycisku.

Jak sprawić, żeby Twój dom wypełniało jeszcze więcej niezwykłych, szczęśliwych momentów? Wyobraź sobie chwile błogiego wypoczynku po pracy albo radosny czas, spędzany z rodziną i przyjaciółmi. Dopełni je filiżanka aromatycznej, włoskiej kawy, którą zaparzysz w mistrzowskim ekspresie automatycznym PrimaDonna Class.

Zaprojektowany tak, by zapewnić przyjemność, a także niezwykłe momenty Tobie i Twoim bliskim, łączy funkcjonalność i innowacje technologiczne z ładnym, gustownym designem. Nowoczesny, barwny wyświetlacz TFT powoduje, iż obsługa ekspresu jest prosta i przyjemna.

asygnowana aplikacja De'Longhi Coffee Link, pozwala zjednoczyć się z ekspresem za pomocą telefonu, aby wybrać preferowany napój, zapisać własną recepturę oraz wygodnie sterować urządzeniem. Aplikacja mobilna posiadając ekspres PrimaDonna Class, możesz scalić się z nim ze swojego telefonu komórkowego za pomocą asygnowanej aplikacji przenośnej.

Coffee Link App umożliwia zdalne przygotowanie wybranego napoju, jego personalizację a nawet stworzenie zupełnie nowych przepisów kawowych od podstaw! W sekcji Napoje wyszukasz wszystkie kawy, które proponuje ekspres, a każdą z nich możesz dowoln...

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy