Bugatti Diva Ocena produktu:

od 2664,00 PLN

oszczędzasz do 82%

  • Producent: Bugatti
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Kolor: zielony
Oferty (40)
Opis produktu

Stylowy, oryginalny i wysokiej jakości – znany włoski projektant Andrea Seegatz stworzył prawdziwe arcydzieło dla kawy! Ekspres ciśnieniowy Diva to elegancja, innowacyjność i najwyższa jakość połączona w jedno urządzenie, które oprócz zaparzenia nadzwyczajnej kawy jest prawdziwą ozdobą naszego domu.

za pomocą ekspresu zaparzysz przepyszne espresso o różnej aktywności oraz spienisz mleko do stworzenia włoskiego cappuccino. Ekspres posiada ręczną regulację ilości wody przepływającej podczas parzenia, co umożliwi wybór stosownej dynamiczności kawy od niepokaźnego, potężnego ristretto po większe, subtelniejsze lungo.

Z jego pomocą codzienny rytuał parzenia ulubionej kawy będzie wyjątkowo miły, nieskomplikowany i szybki. Ekspres Diva oprócz tego, iż jest najoryginalniejszym i najefektowniejszym ekspresem na rynku, to do tego jest dodatkowo najłatwiejszy w obsłudze.

Ekspres sterowany jest trzema przyciskami znajdującymi się po lewej stronie. Przyciski oznaczone są obrazkami by ułatwić parzenie kawy. Po prawej stronie widoczna jest gałka, która utrzymuje stałą temperaturę (15 barów) oraz grzałka asygnowana do spieniania mleka.

Diva parzy kawę mieloną jak i saszetkowaną, co pozwala na kolba, w której możemy wymieniać siteczka. Drobne siteczko używamy do kawy z saszetki natomiast duże do kawy sypanej. Aby kawa mogła być ciepła a jej zapach uraczyć cały dom, filiżankę możemy postawić na górnej płycie ekspresu, która jest podgrzewana.Wprowadź do swojego domu prawdziwie włoski klimat z najkorzystniejszą domową kawę w całej okolicy!FUNKCJE EKSPRESU:- ręczna regulacja ilości wody przepływającej podczas parzenia zezwala na dobór energiczności kawy – od niewielkiego, konkretnego ristretto po obszerniejsze, delikatniejsze lungo,- dysza parowa przeznaczona do spieniania mleka,- zaraz po włączeniu urządzenia, ekspres zaczyna podgrzewanie wody, gdy wskaźnik osiągnie na zegarze poziom zaznaczony filiżanką, urządzenie będzie gotowe do zaparzenia świeżej kawy,- podgrzewana górna półka na filiżanki,- kolba zaopatrzona jest w trzy filtry (sitka)– do pojedynczego albo podwójnego espresso z mielonej kawy albo do saszetek zgodnych ze standardem E.S.E.,- ekspres posiada dwa wkłady do zaparzania kawy.

Pierwszy z nich przypasowany został na okrągłe saszetki. W drugim przygotować można równocześnie dwie filiżanki mielonej kawy,- ciśnienie wyświetlane jest na wysmakowanym zegarze, znajdującym się z przodu urządzenia,- czas parzenia kawy to zaledwie 25 - 30 sekund.cechy:- informacje technicznE:- napięcie: 220-240 V / 50 Hz,- moc: 950 W,- wymiary:- średnica: 24 cm,- wysokość: 36,5 cm,- pojemność zbiornika na wodę: 0,8 l,- długość kabla: 1,2 m,- waga: 7, 6 kg- Materiał: stal nierdzewna, aluminium- artykuł ma instrukcję obsługi w języku polskim,- artykuł posiada 2 lata gwarancji.marka Bugatti to unikatowe i nowoczesne akcesoria kuchenne i sprzęt AGD.

Stawia na funkcjonalizm połączony z oryginalnym designem na miarę XXI wieku.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta Bugatti w Polsce. Kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz w dodatku martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy